Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Büyükşehir’den Laodikya’ya tarihi destek 2018-03-19
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Türkiye'de ilk kez Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yaptığı protokolle işletmesini üstlenip, kazı çalışmalarına destek verdiği Laodikya Antik Kenti'nde tarihi bir restorasyon çalışması daha yapılacak. Bu kapsamda 2200 yıl önce inşa edilen 5. yüzyılda ise kullanılamaz hale gelen Batı Tiyatrosu, 1600 yıl sonra Büyükşehir Belediyesinin desteği ile ayağa kalkacak.
Çift Motorlu Hasta Karyolası Satın Alınacaktır 2018-03-19
ÇİFT MOTORLU HASTA KARYOLASI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Akülü Tekerlekli Sandalye Satın Alınacaktır 2018-03-19
AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Büyükşehir'den "Obezite ve Sağlıklı Beslenme Semineri"ne davet 2018-03-18
Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, 20 Mart 2018 Salı günü çağımızın hastalığı Obezite ve Sağlıklı Beslenme Semineri düzenleyecek. Seminer öncesi katılımcıların yağ oranları, vücut sıvı oranları, kas ve kemik ağırlıkları, metabolizma yaşları ile iç organlar çevresi yağlanma oranları ölçümü yapılacak.
Yapım İşi 2018-03-16
Denizli Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde 6 (Altı) Adet Su Sondaj Kuyusu Açılması İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.
Büyükşehir’de toplu sözleşme sevinci 2018-03-16
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ'de çalışan işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Denizli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla hiçbir zaman kendilerini ayrı görmediklerini, bir ve bütün olarak gördüklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, "2004’ten bu yana kasamızdaki ilk ödenecek ücret, çalışanlarımızın maaşlarıdır” dedi.
Büyükşehir’den Çanakkale Zaferi'ne özel 2 dev organizasyon 2018-03-16
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla 2 dev organizasyon gerçekleştiriyor. 18 Mart Pazar günü Çanakkale Deniz Zaferi anma konseri düzenleyecek Denizli Büyükşehir Belediyesi, 19 Mart Pazartesi günü ise Çanakkale Destanı adlı tiyatro oyununu sahneye koyacak.
Muhteşemsin Büyükşehir Belediyesi 2018-03-16
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Denizli’nin tüm dinamikleri ile örnek bir şehir olduğuna dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı Kaya, "Denizli, Büyükşehir olduktan sonraki yapısıyla hizmet veren en muhteşem illerimizden birisidir" dedi.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 2018-03-16
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi nedeniyle bir mesaj yayımladı. Çanakkale Zaferi'nin sadece Türk milletinin değil dünya tarihinin de seyrini değiştirdiğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, "Bu kutsal millet genç-yaşlı, kadın-erkek, çoluk-çocuk demeden vatanı ve bağımsızlığı için gözünü kırpmadan canını vermeye her zaman hazırdır" dedi.