Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Büyükşehir'den Karaman Mahallesi’nde sahur 2018-06-09
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Karaman Mahallesinde sahur programı düzenledi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katıldığı sahura vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN TAVAS'A MUHTEŞEM ESERLER 2018-06-08
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Tavas ilçesine kazandırdığı Tavas Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Tavas Mesireliği görkemli bir törenle açıldı.
Denizli'nin iklim eylem planına Büyükşehir damgası 2018-06-08
İklim değişikliğinin gelecekte insan hayatına vereceği zararı en aza indirmek için bir süre önce "İklim Hareketi İçin Değişime Güç Ver" projesi başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli İklim Değişikliği Eylem Planı için veri toplamaya yönelik ilk çalıştayını düzenledi.
Başkan Osman Zolan'dan Kadir Gecesi mesajı 2018-06-08
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, "Bu mübarek gece bizlere düşen en büyük görev, Kuran'ı Kerim'i kalbimizin semasına yeniden indirmektir" dedi.
Şiir tutkunu servis şoförü 2018-06-07
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu üyesi Hüseyin Alataş, şoförlüğünü yaptığı okul öğrenci servisinde çocuklara şiir öğretiyor.
Gönül Sofrası Kudüs’e uzandı 2018-06-07
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi ve Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün destekleriyle Mescid-i Aksa’da 1000 kişiye iftar, 50 aileye kumanya, 50 kişiye de bayramlık yardımı gerçekleştirildi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN RANDEVULU TRAFİK EĞİTİMİ 2018-06-06
Yaz tatili döneminde "Randevulu Trafik Eğitimi" başlatacak Denizli Büyükşehir Belediyesi, çocuklara teorik ve pratik olarak vereceği eğitimlerle trafik kurallarını eğlenerek öğretecek.
Benim Mahallem iftarda buluştu 2018-06-05
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi çatısı altında kurulan Benim Mahallem Projesi'ne katılan Merkezefendi ilçe sınırları içerisindeki 11 Mahalle Meclisi iftarda bir araya geldi.
Büyükşehir'den Çal’a dev eserler 2018-06-05
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Çal ilçesine kazandırılan, Çal İlçe Otogarı ve İtfaiye Hizmet Binası ile Çal Mesireliği görkemli bir törenle hizmete açıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, mübarek bir günde güzel işlerin açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, "Verdiğimiz sözleri birer birer yerine getiriyoruz" dedi.
Büyükşehir'den Dünya Çevre Günü coşkusu 2018-06-05
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü muhteşem bir etkinlikle kutladı. Öğrencilerin gösterileriyle renk kattığı programda atık pil toplama kampanyasında örnek olan okullara ödülleri verildi. Vatandaşlara fesleğen dağıtan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.