Ana Sayfa Arama Sonuçları

Arama Sonuçları


Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Osman Zolan’a ziyaret 2017-08-19
Bir dizi program için Denizli’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Dünyanca ünlü dans grubu Denizli’ye geliyor 2017-08-18
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tataristan Cumhuriyeti Halk Dansları Topluluğunu ağırlıyor. Sergiledikleri performansla dünya çapında ün kazanan Tataristan Cumhuriyeti Halkların Dostluğu Şarkı ve Dans Topluluğu Denizliler için görsel bir şölen sunacak.
"Herkes mahallesi ile özdeşleşecek" 2017-08-17
Benim Mahallem projesine dahil olan 9 mahallede ikamet eden kadınların bir araya geldiği programa katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, projeye verdikleri önemi anlatarak, "Bu proje ile herkes mahallesine sahip çıkacak, herkes mahallesi ile özdeşleşecek” dedi.
3. Ulusal Fotoğraf Yarışması'na büyük ilgi 2017-08-16
Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl 3'ncüsünü düzenlediği Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması'na başvurular yoğun bir şekilde devam ediyor. Amatör ve profesyonel herkesin katılabileceği yarışmanın son başvuru tarihinin 01 Eylül 2017 olduğu hatırlatıldı.
Çivril'in çehresi değişiyor 2017-08-16
"Çivril Ege’nin parmakla gösterilen ilçesi olacak"... Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesini ziyaret ederek, Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri inceledi, vatandaşlarla kucaklaştı. Üst yapısı tamamlanan sanayi sitesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Osman Zolan, “Çivril, Ege’nin parmakla gösterilen ilçesi olacak” dedi.
Büyükşehir 5 ilçede vahşi depolamaya son veriyor 2017-08-15
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Tavas, Kale, Beyağaç, Acıpayam ve Serinhisar ilçelerinde toplanan evsel katı atıkların bir araya toplanıp bertaraf edileceği Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin yapımına başladı. Tesisin tamamlanması ile 5 ilçeden toplanan katı atıkların çevre kirliliği ve halk sağlığına yapacağı olumsuzluklara son verilecek ve atıklar ekonomiye geri kazandırılacak.
Tarihi yapılar Büyükşehir ile hayat buluyor 2017-08-14
Denizli'de geçmişe tanıklık eden tarihi evleri restore ederek şehir yaşamına yeniden kazandıran Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinin yanında ilçelerdeki tarihi yapıları da yok olmaktan kurtarıyor. Bugüne kadar birçok tarihi yapıyı yok olmaktan kurtaran Denizli Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Dönemi mimari özellikleri taşıyan 81 yıllık Güney Eski Hükümet Binasını restore ediyor.
Tavas Sanayi Sitesi sıcak asfalta kavuştu 2017-08-13
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin Tavas Sanayi Sitesi'nde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Sanayi esnafı ile bir araya gelen Başkan Osman Zolan, "Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi