Ana Sayfa Projelerimiz Belediyespor Zabıtadan Belediyespor`a Destek

Zabıtadan Belediyespor`a Destek

Denizli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü çalışanları, Aydınspor maçı hazırlıklarını sürdüren Denizli Belediyesporlu futbolcuları antrenmanda ziyaret ederek moral verdi.

     Zabıta Müdürü Emin Akbulut önderliğinde Doğan Seyfi Atlı Tesis’lerine giden zabıta personeli, düz koşu ve kondisyon çalışmalarıyla hafta sonu oynanacak Aydınspor maçı hazırlıklarını yapan futbolculara ve teknik heyete baklava götürdü.

    Denizli Belediyespor teknik direktörü Ali Yalçın, yaklaşık 1 saat süren antrenmanın ardından futbolcularını saha kenarına getirdi. Zabıta personelleri her futbolcuyla tokalaşıp getirdikleri 2 tepsi baklavayı futbolculara ikram etti.

     Zabıta Müdürü Emin Akbulut, ekip olarak hem idman seyretmek hem de moral vermek amacıyla ziyarete geldiklerini söyledi. Belediyespor’un sıkıntılı bir dönemden geçtiğini ancak sıkıntının aşılamayacak boyutta bulunmadığını ifade eden Akbulut, ‘Takım iyi oynar kazanamaz, kötü oynar kazanır futbolda bunlar var. Ancak futbolun diğer bir boyutu ise psikolojik boyutudur. Moralimiz yerinde olursa yenemeyeceğimiz takım yoktur’ dedi.

     Teknik direktör Ali Yalçın da, 2 haftadır talihsizlik yaşandığını ve 3’er gol yiyerek 6 puan kaybettiklerini anımsattı. Her takımın talihsiz bir süreci olduğunu belirten Yalçın, ‘Sakatlıklar ve cezalılar da bizi buldu. Aydın maçı öncesi Nevzat dizinden ağır sakatlık geçirdi. Hasan’da problem çıktı. Fatih sarı kart cezalısı olarak bu hafta oynamayacak. Aydın maçını her şeye rağmen kazanıp çıkış yakalamak istiyoruz. Bu maçın ardından güzel günler bizi beliyor’ dedi.

     Denizli Belediyespor’lu futbolcularda, takıma moral veren zabıtaya baklava için teşekkür etti.