Ana Sayfa Projelerimiz Belediyespor Başkan Zeybekci`den Sporculara Moral Yemeği

Başkan Zeybekci`den Sporculara Moral Yemeği

Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, yeni sezon öncesi Denizli Belediyespor yönetimi ve futbolcularına moral yemeği verdi. Yemekte, takımın 3. Lig’den 2’lige yükselmesinde emeği geçenlere plaket verildi.

        Denizli Belediyspor’un teknik heyeti ve futbolcuları, Çamlık Park’taki Hayal Kahvesi’nde yemekte buluştu. AK Parti Denizli Milletvekili Mithat Ekici, takımın 2 Lig’e yükselmesinde büyük payı olan ve şuan Denizlispor’da teknik direktörlük görevini yürüten Ali Yalçın ve Ak Parti İl Başkanı Bilal Uçar da yemeğe katıldı. Başkan Zeybekci, tüm futbolcularla tek tek tokalaşarak hepsiyle ayrı ayrı sohbet etti.

        Denizli Belediyespor’un Denizlispor takımının bir alt yapısı gibi katkı koymaya devam edeceğini ifade eden başkan Zeybekci, şöyle dedi:

       ‘Futbolda Denizli olarak bir yere doğru gidiyoruz. Bir markaya doğru gidiyoruz. İnşallah Denizli Belediyespor Denizlispor’u bir alt yapısı gibi spora bundan sonra kaktı koymaya devam edecektir. Bizim belediyespora koyduğumuz bazı standartlar var. Yeni arkadaşlarımızın ve genç çocuklarımızın da yetişmesini ve spora katılmasını sağlamalıyız. Diğer taraftan bunu yaparken, Bizim her sene şampiyon olmaktan başka bir hedefimiz olmamalıdır. Tabi bunu psikolojik olarak sizlerin üzerinde bir yükü olur mu bilmiyorum ama eğer oynayan arkadaşlarımızın, yönetimimizin bilinç altında böyle bir hedefi yoksa bu iş yapmanın hiçbir anlamı yoktur. Ne yapıyorsak en iyisini de yapacağız. Hedefimiz, dünyada bu işin yapıldığı en güzel hedef değilse yani şampiyonlar ligi değilse biz bu işe başlamayalım demiştim. Hedef, bu kadar hayal olur mu? Hayali olmayan insanların projeleri de olmaz, çalışma azmi de olmaz. Bu vesileyle takımın 2. lig hayalini gerçeğe dönüştüren teknik direktör ve futbolculara teşekkür ediyorum.’

       Denizli Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Eraslan, takımın 3. Lig’den 2. Lig’e çıkmasında mekanda bulunan herkesin çok büyük katkısı olduğuna işaret ederek,

     ‘Bu oyun, futbolcularla sadece sahada oynanan bir oyun değil, onun dışında idari kadrosu teknik heyeti ve maddi manevi desteğin verilmesiyle oynanan oyundur. Geçen yıl şampiyon olurken rekorlar da kırdık. Lider olarak 2. Lig’e çıktık, en fazla gol atan takım olduk. Gol kralı Fatih’i çıkaran takım olarak şampiyon olduk. Bu güzellikleri bir arada yaşatan arkadaşlara bir kez daha teşekkür ermek istiyorum’ dedi. Daha sonra başkan Zeybekci, milletvekili Ekici ve il başkanı Uçar başta takımın yönetim kurulu başkanı Namık Kemal Eraslan olmak üzere, teknik heyete plaket verdi.

      Bu arada, takımın kaptanı ve geçen yılın gol kralı Fatih Koyugölge, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci’ye, üzerinde Nihat Zeybekci yazan takımın 20 numaralı formasını hediye etti.

      Plaket alan yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyet şöyle: Sait Özkan, Feridun Basmacı, Tanju Beştaş, Ruşen Uzunoğlu, Şahin Öztürk, Cengiz Subaşı, Mehmet Teke, Hüseyin Bağcı, Mehmet Bozkurt, Tuncer Gökçe, Erol Sarlaydın, Ali Yalçın, Hakan Dolutaş, Hasan Şermet, MüslümOğraş, Kadir Kantsız, Mahmut Tekin ve Uğur Aydın