E-Devlet Projeleri

Büyükşehir, e-Belediye Bilgi Sistemi’nde öncü 04.01.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, yeni yılda yerel yönetim hizmetlerinin daha hızlı, kolay, etkin ve kaliteli bir şekilde yürütülmesini amaçlayan e-Belediye Bilgi Sistemi’ne geçen öncü belediyelerden biri oldu. İçişleri Bakanlığı’nca yürütülen sistem Türkiye’deki tüm belediyeleri ortak bir veri tabanında buluşturuyor.
e-Devlet Kapısı eğitimi Büyükşehir koordinesinde yapıldı 18.11.2022
Yerel yönetimlerin e-Devlet Kapısı üzerindeki hizmet sayısını artırarak, sistemi daha verimli ve nitelikli kullanması amacıyla düzenlenen eğitim toplantısı Denizli Büyükşehir Belediyesinin koordinesinde yapıldı.
Akıllı ulaşımda akıllı çözümler 14.12.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak sürdürdüğü akıllı ulaşım tekniklerini başarı ile sürdürüyor. Bilgisayar veya akıllı cihazlarından belediye otobüslerinin anlık konum bilgileri ve otobüs hareket saatleri gibi birçok bilgiye anında ulaşan vatandaşlar sistemden övgüyle söz ediyor.
Bu anket Denizli'nin Gürültü Eylem Planı'na yön verecek 01.10.2021
Çevresel gürültüye maruz kalma seviyelerinin insan sağlığı üzerindeki zararlı etkilerini yok etmek için çalışan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli'nin Gürültü Eylem Planı'na yön verecek anket çalışması başlattı. Tüm vatandaşların katılımının beklendiği ankete www.denizli.bel.tr/AnketGurultu.html adresinden ulaşılabilecek.
Büyükşehir, e-Belediye Bilgi Sistemi'ne geçiş sürecini başlattı 01.10.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, İçişleri Bakanlığı'nın belediyelerin tek veritabanında ortak bir altyapıda, standart yazılımlarla tüm iş ve işlem süreçlerini elektronik ortamda yapabilmelerini ve yerel hizmetlerin elektronik ortamda vatandaşa sunulmasını sağlaması için hayata geçirdiği e-Belediye Bilgi Sistemi'ne geçiş sürecini başlattı.
Büyükşehir'den hava ulaşıma özel mobil uygulama 22.06.2021
Şehir merkezi ile Çardak Havalimanı arasında yolcu taşımacılığını sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, normal servis hizmetinin yanında sunduğu kişiye özel "VIP Hava Ulaşımı" için akıllı uygulama geliştirdi. VIP Hava Ulaşımı'ndan yararlanmak isteyen Denizlililer akıllı cihazlarına indirecekleri "Denizli havaulaşım” uygulaması ile rezervasyon ve ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilecek.
Büyükşehir Türkiye'de bir ilki daha başlattı 16.03.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştirerek mesleki yeterlilik belgesi başvuru noktası oldu. Online olarak başlayan müracaatlar Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi www.denizli.bel.tr'den yapılmaya başlandı.
Denizli Kartınızı HES kodu ile entegre etmeyi unutmayın 03.03.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, yeni normalleşme ile birlikte özellikle sokağa çıkma kısıtlamaları kaldırılan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşları uyardı. Tüm vatandaşların şehir içi otobüslerde kullandıkları Denizli Kartı, HES kodu ile entegre etmesi gerektiği belirtilirken, işlemin hes.denizli.bel.tr adresinden kolaylıkla yapılabildiği hatırlatıldı.
Akıllı şehir teknolojisinde Büyükşehir farkı 01.02.2021
Teknolojik yeniliklerle vatandaşlarının yaşam kalitesini artırmayı sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesinin akıllı şehir uygulamaları sayısı 23'den 46'ya yükseldi. Ulaşımdan enerjiye, sağlıktan altyapıya onlarca uygulama ile "Akıllı Şehir" ödülü bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, akıllı şehir teknolojisinde de öncü olmaya devam ediyor.
Büyükşehir'den online ramazan lezzetleri 04.05.2020
Kovid-19 tedbirleri kapsamında evde kalan vatandaşların daha verimli, kaliteli ve sağlıklı zaman geçirmesi için online pilates, online fiztoterapi ve online tiyatro gibi birçok hizmet sunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, ramazan ayı lezzetlerinin yer aldığı online yemek tarifleri programı yayınlamaya başladı. Programın ilk tarifi ramazan pidesi oldu.
Online dolum ile sağlıklı ulaşım 16.04.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesinin, geçen yıl kullanıma sunduğu Denizli Kart online dolum işlemi 280 bin yükleme sayısına ulaşırken, temassız yükleme sisteminin Kovid-19 tedbirleri kapsamında önemli olduğu açıklandı.
Büyükşehir mobil uygulamasını yeniledi 13.04.2020
Büyükşehir bir tık uzağınızda... Teknolojik altyapısı ile Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, mobil uygulamasını yeniledi. Birçok yeniliğe sahip uygulama App Store ve Google Play'den hizmete sunulurken, mobil cihazlardaki eski uygulamanın kaldırılması gerektiği belirtildi.
Büyükşehir'de Web Tapu dönemi başladı 04.03.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Tapu Kadastro 18. Bölge Müdürlüğü arasında "Web-Tapu Sistemi" protokolü imzalandı. Web-Tapu Sistemi ile hem Tapu Kadastronun hem de Büyükşehir Belediyesinin işlem yükü azalacak, vatandaşların işlemleri daha hızlı ilerleyecek.
Akıllı Şehir Denizli'den Başkent çıkarması 16.01.2020
Akıllı Şehir ödülü bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ankara'da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresi'ne katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 31 ülkeden katılımın olduğu kongrede "Yenilikçi Yerel Politikalarla Dönüşen Şehirlerimiz" konulu panelde Akıllı Şehir Denizli'yi anlattı.
Ege'nin en büyük kongre merkezi bir tık uzağınızda 19.12.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin en önemli projelerinden biri olan Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen tüm etkinliklere https://nzkkm.denizli.bel.tr adresinden ulaşılabilecek.
Denizli’nin son 45 yıllık değişimi bu haritada 02.12.2019
Büyükşehir hayatı kolaylaştırıyor... 1974, 2007 ve 2015 yılında çekilen hava fotoğraflarını adres.denizli.bel.tr ile entegre eden Büyükşehir Belediyesi, çalışmaya 2019 yılını da ekleyerek kentin son 45 yılda geçirdiği değişimi gözler önüne serdi. Planlamadan, ulaşıma, çevre modellemesinden adres bilgi sistemine kadar hayatın birçok alanında kullanılabilen sistem Denizlililere büyük kolaylıklar sağlıyor.
www.denizli.bel.tr yeni yüzüyle hizmette 17.10.2019
Günde 30 bin dolayında vatandaşa hizmet veren Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesi "www.denizli.bel.tr" yeni yüzüyle kullanıma sunuldu. Mobil kullanıma daha da uyumlu hale getirilerek teknolojisi üst seviyeye çıkartılan www.denizli.bel.tr'nin ana ekranında Denizli'nin eşsiz güzelliklerinin fotoğraflarına da yer veriliyor.
Online dolum ile daha kolay ulaşım 02.10.2019
2 ayda 30 bin yolcu online yükleme yaptı Denizli Büyükşehir Belediyesinin, yaklaşık 2 ay önce başlattığı "Denizli Kart"ların kredi kartı veya banka kartı kullanılarak online yüklemesini 30 bine yakın vatandaş kullandı. Uygulama ile vatandaşlar ulaşımda büyük kolaylık sağladı.
Büyükşehir, e-Belediye Bilgi Sistemi’ne geçti 28.08.2019
Teknolojik altyapısı ile Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara yönelik hizmet süreçlerini basitleştirerek, kamu kurumları ve yerel yönetimler arasında anlık veri paylaşımını sağlayacak "e-Belediye Bilgi Sistemi’ne" geçiş yaptı. Zaman ve emek kayıplarını önleyecek sistem, vatandaş işlemlerinin elektronik ortamda elektronik veya mobil imza ile yapılabilmesine olanak sağlayacak
Denizli Kart'ta online dolum dönemi başladı 30.07.2019
Toplu taşımada Türkiye'ye örnek olacak projeleri hayata geçiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara yeni bir kolaylık daha getirdi. Yeni uygulama ile kent içi toplu taşımada kullanılan "Denizli Kart"lar kredi kartı veya banka kartı kullanılarak online olarak dolum yapılabiliyor.
AKILLI DURAKLARA AKILLI EKRANLAR 26.03.2019
Mobil cihazlardan Büyükşehir Belediye otobüslerini dakika dakika takip edebilen vatandaşlar yeni uygulama ile duraklardaki özel ekranlardan da otobüsünün kaç dakika sonra durakta olacağını görebiliyor.
Denizli 1 tık uzağınızda 17.02.2019
Teknoloji alanında yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin 13 ayrı noktasına koyduğu şehir kameraları ile Denizli’yi dünyaya izlettiriyor. Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’ndan Denizli Kayak Merkezi'ne kadar kentin önemli noktaları internetten an be an izlenebiliyor.
"Akıllı Şehir" Denizli'de "Akıllı Durak" dönemi başladı 02.01.2019
Akıllı Şehir Uygulamaları kapsamında Ulaşım Portalını hayata geçirerek Türkiye'ye örnek olan bir sistem başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma sisteminde Akıllı Durak dönemini başlattı. Akıllı Şehir ödüllü Denizli Büyükşehir Belediyesinin yeni uygulaması ile vatandaşlar hangi otobüsün kaç dakika sonra hangi duraktan geçeceğini görebilecek.
Büyükşehir Tiyatrosu bir tık uzağınızda 06.11.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını ve programlarını takip etmek isteyen sanatseverler için yeni bir internet sitesi ile merhaba dedi. Sanatseverler sahnelenecek oyunlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceği gibi, diledikleri oyunu seçerek rezervasyon işlemlerini uzaktan internet erişimi ile gerçekleştirebilecek.
Büyükşehir bir tık uzağınızda 09.02.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, güncellenen mobil uygulaması ile birçok hizmeti vatandaşlara hızlı ve kolay bir şekilde sunuyor. Otobüsüm nerede uygulamasından nöbetçi eczanelere, adres bilgi sisteminden Denizli Kayak Merkezi dahil kentin 11 ayrı noktasında yer alan şehir kameralarına kadar geniş bir yelpazede verilen hizmet vatandaşlar tarafından beğeniyle takip ediliyor.
Büyükşehir’den ücretsiz internet ve cep telefonu şarj istasyonu 26.08.2016
Teknolojik altyapısı ile Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği güneş enerjisiyle çalışan cep telefonu şarj istasyonu ve internet erişim noktası kurdu.
Denizli’nin tüm güzellikleri bu adreste 12.08.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi yeni bir uygulamayı daha hayata geçirerek, kentin tüm doğal ve tarihi değerlerinin adres, konum ve fotoğraflarını adres.denizli.bel.tr sitesinde topladı. Projeyle Denizli’nin kültürel ve turistik tanıtımına katkı yapmak istediklerini vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kentin değerlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflediklerini açıkladı.
Denizli’yi hiç böyle görmediniz 15.07.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin son 42 yılda geçirdiği değişimi hava fotoğraflarıyla gözler önüne seriyor. 1974, 2007 ve 2015 yılında çekilen hava fotoğraflarını adres.denizli.bel.tr ile entegre ederek yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara farklı bir nostalji yaşatıyor.
Adres Bilgi Sistemi ile hayat daha da kolaylaşıyor 23.03.2016
Belediyecilik hizmetleriyle Türkiye'de örnek çalışmalara imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların günlük hayatlarını kolaylaştıracak birçok yeniliği içerisinde barındıran Adres Bilgi Sistemi'ni hizmete sundu. Kent genelindeki adres bilgilerinin yanı sıra toplu ulaşım güzergah ve saatlerinden polis merkezlerine, ATM'lerden Denizli Kültür Envanteri'ndeki tarihi ve kültürel değerlere kadar bir çok verinin yer aldığı sistem (adres.denizli.bel.tr ; mobil.denizli.bel.tr) vatandaşlar tarafından tam not aldı.
Denizli Bu Uygulamayı Çok Sevdi 27.01.2014
Denizli Belediyesi tarafından geliştirilen ve hayata geçirilen Denizli Belediyesi Mobil Uygulaması Denizlililer tarafından büyük ilgi gördü.
Belediye Hizmetleri App Store ve Android'te 02.01.2014
Denizli Belediyesi, mobil cihazlarla belediye hizmetlerine kolayca erişimi sağlayacak yeni bir uygulamayı hizmete sundu. Mobil uygulamayı kullanan vatandaşlar, cep telefonlarından belediye hizmetlerine artık kolayca ulaşabilecek.
Denizli Belediyesi İletişimde Engelleri Kaldırdı 02.05.2013
Denizli Belediyesi iletişimdeki engelleri kaldırarak, yaklaşık 1200 işitme engellinin faydalanabileceği, ‘Engelsiz Mesaj’ sistemine geçti.
Denizli Belediyesi E-Devlet Kapısından Girdi 06.03.2013
Denizli Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi internet sitesi olan “www.turkiye.gov.tr” adresinde yer alarak e-devlet kapısından içeri girdi.
Denizli Belediyesi İnternet Sitesi Yenilendi 10.01.2013
Denizli Belediyesi’nin, internet sitesi yepyeni bir görünüme kavuşturuldu.
SMS ile borç sorgulama dönemi başlıyor 03.01.2013
Denizli Belediyesi, SMS ile borç sorgulama hizmetini başlattı. Borç sorgulaması artık cep telefonuyla yapılabilecek. SMS ile borç sorgulama yöntemi ile vatandaşlar artık belediyeye kadar gelmeden cep telefonundan borcu olup olmadığını öğrenebilecek.
Bir yılda 1 milyon 560 bin kişi ziyaret etti 03.01.2013
Denizli Belediyesi internet sitesi www.denizli.bel.tr, internet kullanıcılarından büyük ilgi görüyor. Belediyenin internet sitesini 2012 yılında 1 milyon 560 bin kişi ziyaret etti.
Denizli Belediyesi ‘e-Devlet Kapısı’nda 16.12.2012
Denizli Belediyesi ile ilgili her türlü irtibat artık e- devlet ile kurulabilecek. Resmi web sitesi www.denizli.bel.tr üzerinden elektronik belediyecilik hizmeti veren Denizli Belediyesi, artık bu hizmetleri tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan güvenli ve etkin bir şekilde erişimi sağlayan “e-devlet üzerinden de sunmaya başladı.
Denizli Belediyesi teknolojik altyapısı ile de göz dolduruyor 11.12.2012
Teknolojik altyapısı ile de Türkiye'nin en önde gelen belediyelerinden biri olan Denizli Belediyesi’nin kurduğu Kent Bilgi Sistemi sayesinde vatandaşlar hem kenti daha yakından tanıma hem de bir çok belediye hizmetine kolayca ulaşma imkanı buluyor. Belediye’nin www.denizli.bel.tr adresi üzerinden Denizli ile ilgili birçok bilgiye ulaşmak mümkün.
Denizli Belediyesi Elektronik Belge Yönetim Sistemi’ne geçti 05.12.2012
Denizli Belediyesi Elektronik Belge Yönetim Sistemi ve Dijital İmzaya geçiyor. Denizli Belediyesi Elektronik Belge Yönetim Sistemi uygulamasını başlattı. Uygulama kapsamında tüm birimler ile ilgili iç ve dış yazışma işlemleri otomosyon üzerinden gerçekleşecek.
Mezarlık Bilgi Sistemi’ne ilgi yoğun 27.11.2012
Denizli Belediyesi’nin mezar adaları ve mezar yerlerini tek tek işaretlediği ve vefat edenlerin mezar konumunun yakınları tarafından sorgulanabildiği Mezarlık Bilgi Sistemi’ne ilgi yoğun. Sistem, vatandaşların yakınlarının mezarlarına “tek tuşla” ulaşıp tüm bilgileri görebilmelerini sağlıyor.
Gezici Vezneler Yoğun İlgi Görüyor 21.11.2012
Denizli Belediyesi’nin, vergi, su faturası ve çevre temizlik gibi belediyeye yapılacak her türlü ödemede büyük kolaylık sağladığı gezici vezne, büyük ilgi görüyor. Gezici veznelerden oluşan 2 araç, sabah ve öğlen farklı mahallelerde olmak üzere her biri günde 2 mahalleyi dolaşıyor.
KİOSK'lar, Belediye Gibi Hizmet Veriyor 13.11.2012
Denizli Belediyesi’nin, vatandaşların belediyeyle olan işlemlerini kolaylaştırmak için alış veriş merkezlerinde uygulamaya koyduğu KİOSK’lar, küçük belediye gibi tüm işlemleri yapıyor. Vatandaşlar söz konusu sistemle, belediyeye hiç gelmeden belediyeyle olan tüm ödemelerini yapabildikleri gibi evrak takip işlemlerinden nöbetçi eczaneye kadar birçok bilgiye de anında ulaşabiliyor.
Zolan: Engelleri eğitimle aşacağız 06.09.2012
Denizli Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor. Reşat Vural İlköğretim Okulu’nun eski binasını baştan aşağı yenileyen Denizli Belediyesi, eski binayı spastik engelli çocukların eğitim alacağı bir hale dönüştürdü. Her türlü detayın düşünüldüğü 10 derslikli okulda 100 öğrenci eğitim alabilecek.
Belediye Yaşamı Kolaylaştırıyor 10.07.2012
Denizli Belediyesi, vatandaşların belediyeyle olan işlemlerini kolaylaştırmak için alış veriş merkezlerinde Kiosk uygulaması başlattı. Vatandaşlar söz konusu sistemle, belediyeye hiç gelmeden belediyeyle olan tüm ödemelerini yapabildikleri gibi evrak takip işlemlerinden nöbetçi eczaneye kadar birçok bilgiye de anında ulaşabiliyor.
Genç Denizli web sayfası yenilendi 31.05.2012
Denizli'de yaşayan gençlere Denizlili olma bilinci kazandırmak ve yerel yönetimlerin çalışmaları hakkında kendilerini bilgilendirmek amacıyla kurulan "GENÇ DENİZLİ" web sayfası yenilenmiştir.
Sevgi Eli web sayfası yayında 04.04.2012
Sevgi Eli olmak, yüreklerdeki sevgiyi; sevgiye, ilgiye ihtiyacı olan insanlara ulaştırabilmek için kurulan "SEVGİ ELİ" web sayfası yayına girmiştir
"Denizli Sanal Tur" Hizmetinizde 19.10.2011
Denizli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından hazırlanan Sanal Tur uygulaması; Denizli’nin birçok iç ve dış mekanının bilgisayar ve internet ortamında izlenmesini sağlıyor.
Denizli’deki tüm otobüs durakları akıllandıracak 17.08.2011
Denizli Kent Konseyi Engelliler Meclisi toplu taşımada sadece engellilerin değil tüm Denizlililerin yararlanacağı Akıllı Yolcu Bilgilendirme Sitemi’nin kurulması için ilk adımı attı.
Denizli İtfaiyesi Web Sitesi Açıldı 03.06.2011
Web sitesinde İtfaiyecilik ve Denizli İtfaiyesi hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.
Zabıta Hizmetleri Web Sitesi Açıldı 25.03.2011
Denizli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından hazırlanan web sitesinde Zabıta Müdürlüğü ve görevli personeller hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşılabilmektedir.
Bilgi Evleri ve Kurs Merkezleri Web Sitesi Açıldı 03.02.2011
Denizli Belediyesi’nin eğitime destek projeleri kapsamında başlatmış olduğu Bilgi Evleri ve Kurs Merkezlerine vatandaşlarımız artık online olarak da ulaşabilecektir.
Denizli Belediye Meclisi Canlı Yayında 09.01.2011
Denizli Belediye Meclisi, 2011 yılının ilk oturumunda bir yeniliğe daha imza attı. Meclis oturumları, yeni yılla birlikte Denizli Belediyesi’nin ‘www.denizli.bel.tr’ isimli resmi internet sitesinden canlı olarak yayınlanmaya başlandı.
Gezici Vezne Hizmete Girdi 14.10.2010
Denizli Belediyesi, vergi, su faturası ve çevre temizlik gibi belediyeye yapılacak her türlü ödemede ‘fatura ödemek hiç bu kadar kolay olmamıştı’ denilecek bir uygulama başlattı.
"Önemli Yer Sorgulama" Adres Bilgi Sistemi'nde 30.09.2010
Denizli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından geliştirilen Adres Bilgi Sistemi'ne "Önemli Yer Sorgulama" özelliği eklendi. Bu özellik ile Denizli'deki önemli merkezlerin konumlarını harita üzerinden görebilirsiniz.
Denizli.bel.tr Cep Telefonlarında 06.07.2010
mobil.denizli.bel.tr uygulaması ile vatandaşların Denizli Belediyesi'nin hizmetlerinden zaman ve mekan farkı gözetmeksizin internet destekli cep telefonlarından hızlı bir şekilde yararlanabilmesi amaçlanmaktadır.
Adres Bilgi Sistemi 23.05.2010
Önemli yer sorgulamalarını barındıran ve adres sorgulaması yapılabilen coğrafi tabanlı bir uygulama geliştirilerek Adres Bilgi Sistemi oluşturulmuştur.
Kiosk Uygulama Çalışmaları 05.08.2009
Vatandaşlarımızın teknolojiden faydalanmasını sağlamak ve işlem aşamalarını kolaylaştırmak amacıyla kiosk cihazları üzerinde çalışan program yapılmıştır.
Mezarlık Bilgi Sistemi Uygulama Çalışmaları 10.03.2009
Vefat eden vatandaşlarımızın mezar konumunun yakınları tarafından sorgulanabildiği mezarlık bilgi sistemi oluşturularak, bu sisteme web sayfası ve kiosk cihazı üzerinden erişim sağlanmıştır
Elektronik Tahsilat 12.02.2007
Vatandaşlarımız borçlarını internet üzerinden sorgulayabilmekte ve ödeyebilmektedir.
Yönetim Bilgi sistemi 10.02.2007
Tüm belediye verilerini ortak bir yazılım üzerinde toplayarak veri tekrarını önlemek, veri bütünlüğünü sağlamak amacıyla, 2006 yılında başlayan çalışmalar tamamlanarak 2007 yılı sonu itibariyle belediye otomasyon yazılımının tüm modüllerinin kurulumu tamamlandı.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr