Ana Sayfa Haberler Belediye’den Hizmet İçi Semineri

Belediye’den Hizmet İçi Semineri

Denizli Belediyesi, hizmet içi eğitimlere devam ediyor. Denizli Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen eğitim seminerinde belediye personeline ‘İmla ve Yazışma Kuralları’ anlatıldı.
16.02.2011
Denizli Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen hizmeti içi eğitim seminerinde müdürlük kalemlerinde görev yapan 230 personele ‘İmla ve Yazışma Kuralları’ anlatıldı. Denizli Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen eğitim semineri Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda yapıldı. Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünal’ında katıldığı seminer Uzman Eğitimci Metin Elbeyoğlu tarafından verildi. Müdürlük kalemlerinde görev yapan 230 personele verilen ve iki bölümden oluşan eğitimin ilk bölümde; kurum içi ve kurumlar arası yazışmalarda var olan hatalı kullanımların, ikinci bölümde ise kurumda var olan evrak yoğunluğu ve karmaşasının ortadan kaldırması konusunda neler yapılması gerektiği anlatıldı.

Belediyelerin uygulayacakları ‘Standart Dosya Plan Sistemi’ ile evrak yoğunluğu ve karmaşasının önüne geçebileceklerini dile getiren Elbeyoğlu, “Sistem doğru uygulandığında istenilen evrağa istenilen zamanda kolayca ulaşılabilmek mümkün olacak, iş ve işlemler hızlanacak ve daha iyi hizmet verebilmek mümkün olacak. Bu eğitim belediyenizin özellikle ‘Standart Dosya Planına’ geçişinin sorunsuz gerçekleştirilmesine büyük katkı koyacak. Eminim ki bu konuda gerekli bilgilendirmelerin yapılacağı eğitimler devam edecektir” dedi.
.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr