Başlıklarda Özetlerde İçeriğin Tamamı

Başkan Çavuşoğlu’ndan Babalar Günü mesajı 15.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çavuşoğlu, mesajında babaların aile ve toplum üzerindeki vazgeçilmez rollerine dikkati çekti.
Başkan Çavuşoğlu'ndan anlamlı Kurban Bayramı mesajı 15.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, birlik, beraberlik ve paylaşma ruhunun önemine dikkat çekerek, Denizlililere SMA hastalığı ile mücadele eden Tusem ve Arya bebek için dayanışma çağrısında bulundu.
Büyükşehir'den şehir içi minibüs hatlarına sıkı denetim 14.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, şehir içinde faaliyet gösteren minibüs hatlarını denetledi. Rutin kontrollerin yanı sıra artan hava sıcaklıklarında minibüslerde klima kullanımı kontrol edildi.
Büyükşehir’den muhteşem gece 14.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Kafkas Halk Dansları Topluluğu, Kafkasların Anadolu’ya göçünü 60 halk dansçısı ile anlattığı muhteşem gösteri izleyenleri büyüledi.
Başkan Çavuşoğlu emeklilere verdiği bayram ikramiye sözünü tutuyor 13.06.2024
Emeklilere ve yeni doğum yapan annelere verdiği sözü tutan Başkan Çavuşoğlu, “bir elin verdiğini diğer el görmeyecek” anlayışı ile hayata geçirdikleri Horoz Kartı tanıttı. Büyükşehir Belediyesi sosyal desteklerinin sadece küçük esnafta geçecek Horoz Kart ile yapılacağını anlatan Başkan Çavuşoğlu, 5 bin TL’lik emekli ikramiye tutarının kartlara yüklendiğini, yarın Merkezefendi ile Pamukkale ilçelerinde, bayramdan sonra ise diğer ilçelerde dağıtımının yapılacağını müjdeledi.
Büyükşehir’de bayram öncesi SDS sevinci 13.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nde görev yapan memur ve sözleşmeli çalışanlar Kurban Bayramı öncesi "Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi" sevinci yaşadı.
Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası ile Kefe Yaylası misafirlerini bekliyor 13.06.2024
Denizli’nin gözde merkezlerinden Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası ve doğasıyla cezbeden Kefe Yaylası, sıcaktan bunalan ve yayla havası almak isteyen misafirlerini bekliyor. Kamp yapmak isteyen ya da günübirlik vakit geçirmek isteyen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği yaylalar, Kurban Bayramı tatilinde de misafirlerine hizmet verecek.
Büyükşehir’den ‘Yaza Merhaba’ konseri 12.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun düzenlediği “Yaza Merhaba” konseri izleyenleri mest etti.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr