Başlıklarda Özetlerde İçeriğin Tamamı

Başkan Zolan baba ocağında hemşehrileriyle kucaklaştı 11.05.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaştı. Denizli Büyükşehir Belediyesinin sürdürdüğü üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, işçilerle birlikte beton kilit parke taşı döşedi.
Büyükşehir ile Kale kazanmaya devam ediyor 11.05.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale ilçesinde yapımı devam eden yeni jandarma hizmet binasını inceledi. Başkan Zolan, jandarmanın yeni hizmet binasına taşınmasının ardından, merkezde bulunan mevcut jandarma binası alanının da ilçeye meydan olarak kazandıracaklarını müjdeledi.
Engelliler Haftası kutlanıyor 11.05.2023
Denizli’de 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kutlamaları kortej ile başladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisinin düzenlediği programda engellilere yönelik eğitim veren okul öğrencilerinin gösterileri büyük beğeni topladı.
BÜYÜKŞEHİR İLK’LERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR 10.05.2023
Çiftçi ve üreticilerin daha çok kazanması için kırsal destek programlarına devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir ilke daha imza atarak Beyağaç ilçesinde Zeytinyağı Üretim Tesisi kuruyor. Zeytin yetiştiricliğinin yoğun olduğu Beyağaç ilçesi ve bölgesine hizmet edecek tesis inşasını inceleyen Başkan Osman Zolan, hemşehrileriyle kucaklaştı.
Başkan Osman Zolan’dan Engelliler Haftası mesajı 10.05.2023
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, “Engelli kardeşlerimiz için farkındalık yaratmak, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve toplumda ayrımcılığa uğramadan yaşamalarını sağlamak en temel hedeflerimizden biridir” dedi.
Bekilli Mesireliğinde sona doğru 10.05.2023
Büyükşehir Belediyesi ve Bekilli Belediyesi işbirliği ile düzenlenen Bekilli Mesireliği tamamlanma aşamasına getirildi. Vatandaşların sevdikleriyle dinlenip güzel vakit geçirebileceği mesirelikte inceleme yapan Başkan Osman Zolan, tesisi kısa süre içerisinde hizmete açacakları müjdesini verdi.
“Nitelikli Genç, Güçlü Denizli” projesi tanıtıldı 09.05.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda gençleri daha donanımlı hale getirerek genç işsizliğin azalması, mesleki yeterliklerinin artması ve kariyer gelişimlerinin desteklemeleri amacıyla yürüttüğü “Nitelikli Genç, Güçlü Denizli” adlı projenin tanıtım toplantısı yapıldı.
Bizim çocukların bale ve zumba kids gösterisi büyüledi 09.05.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi spor kurslarının bale ve zumba kids branşlarında eğitim alan 102 çocuk muhteşem bir yılsonu gösterisi sundu. Çocukların heyecanına ortak olan Başkan Zolan, “Çocuklarımızı daha donanımlı hale getirmek ve geleceğe emin adımlarla hazırlamak adına her türlü imkanımızı sunacağız” dedi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr