Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Belediyeden Ücretsiz Sanat Müziği Konseri

Belediyeden Ücretsiz Sanat Müziği Konseri

Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği İcra Heyeti, birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sanat müziği eserlerini izleyenler için seslendirdi.

    Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize ettiği konser, EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Denizli Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Gökoğlan’ın da izleyenler arasında yer aldığı konsere, ilgi büyüktü. Sanatmüziği severleri konser için EGS Kongre ve Kültür Merkezi’ne akın etti. 
    
Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği İcra Heyeti’nin hazırladığı konseri şef Erol Çifçi yönetti. 2 bölümden oluşan konserin ilk bölümünde 10 eser yer aldı. İcra Heyeti üyeleri koristler, Fatih Saner, Sevim Vural, Berrin Çetin, Esma Piber, Berrin Ünver ve Türkan Doğrar Şohoğlu sahne aldı. Şohoğlu’nun seslendirdiği Şarkımı Senin İçin Yazdığımı Bilseydin eseri dinleyicilerden tam not aldı.
   
Konserin 2. bölümünde ise 12 tane esere yer verildi. Yüce Dağdan Eser Rüzgar, Ayrılık Rüzgarı Gönlüme Doluyor, Beyoğlu’da Gezersin, Sesiz Kalan Gönlümde gibi 12 güzel eser sanatsevenler için seslendirildi. 
   
Yaklaşık 2 saat süren konser, büyük beğeni aldı. 
   
Ücretsiz konser etkinliklerinin devam edeceği bildirildi.

 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr