Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Grup 84'den Muhteşem Ötesi Konser

Grup 84'den Muhteşem Ötesi Konser

Denizli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde, ünlü müzik grubu Grup 84’ü, hayranlarıyla buluşturdu. Grup 84, Delikliçınar Meydanı’nı dolduran hayranlarına muhteşem ötesi konser verdi.

Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün Genç Denizli Projesi kapsamında sahne alan Grup 84, izleyenleri kendine hayran bıraktı. Delikliçınar Meydanı’nda gerçekleşen konserde, 7’den 70’e binlerce kişi, kısa sürede meydanı doldurdu. Gün boyu belediyenin çocuklara yönelik düzenlediği çeşitli etkinliklere katılan vatandaşlar, Grup 84 konseriyle de coştu.
Grup 84’ün sahneye çıkmasıyla coşku doruğa ulaştı. Binlerce kişi hep bir ağızdan tempo tutarak Grup 84’e eşlik etti. Grup 84 de birbirinden güzel şarkılarıyla hayranlarının gönlünde taht kurdu. Bazı izleyenler, şarkılara eşlik ederken bazıları da cep telefonuyla konsere katılamayan arkadaşlarına şarkıları dinletti. Grup 84, gerek dansları, gerek sesi ve gerekse gitarıyla müthiş bir performans sergileyerek unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Denizli Valisi Yavuz Erkmen ve Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan da, konseri izlemeye gelenler arasında yer aldı. Vali Erkmen ve başkan Zolan, konser arası sahneye çıkarak Grup 84 üyelerine çiçek takdim etti.
Vali Erkmen, konsere katılan tüm çocukların bayramını kutladı. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan da, yeryüzünde çocuklara yönelik tek bayramın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğunu belirterek tüm çocukların bayramını tebrik etti.
Grup 84, yaklaşık 3 saat süren konserle izleyenlere unutulmaz bir konser gecesi yaşattı. Konserinde gördüğü kalabalıktan duyduğu memnuniyetini dile getiren grup üyeleri hayranlarıyla da fotoğraf çektirdi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr