Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Sanatçı Hakalmaz'dan Muhteşem Konser

Sanatçı Hakalmaz'dan Muhteşem Konser

Zeytinburnu Belediyesi, Denizli Belediyesi ve PAÜ ile birlikte düzenlenen Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali’nde, ünlü Sanatçı Orhan Hakalmaz hayranlarıyla buluştu.

Delikliçınar Meydanı’ndaki konsere, genci yaşlısı 7’den 70’e binlerce kişi yoğun ilgi gösterdi. Meydan, konserin başlamasına saatler kala doldu.
Sanatçının sahneye çıkmasıyla festival coşkusu doruğa ulaştı. Ünlü türkücü Hakalmaz, Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait birbirinden güzel eserleri hayranları için seslendirdi. Gün boyu festivaldeki etkinliklere katılan ve şifalı bitkileri tatma fırsatı bulan binlerce insan, bu kez ünlü türkücü Hakalmaz konseriyle coştu.
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, yaklaşık 3 saat süren konserin ardından sahneye çıkarak vatandaşlara seslendi. Başkan Zolan, konserin Zeytinburnu Belediyesi’nin Denizlililer’e bir armağanı olduğunu kaydederek başkan Aydın’a ve sanatçı Hakalmaz’a teşekkürlerini ifade etti. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’da 12 yıldır Zeytinburnu’nda düzenlenen festivalin bu yıldan itibaren Denizli’de de düzenleneceğini söyledi.
Konser izleyenlerden büyük beğeni aldı.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr