Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Genç Denizli'den Efelerin Efesi Konseri

Genç Denizli'den Efelerin Efesi Konseri

Denizli Belediyesi, Genç Denizli Projesi kapsamında, Denizlili ünlü sanatçı Efe’yi, hayranlarıyla buluşturdu. Sanatçı Efe, uzun süre unutulmayacak muhteşem bir konser verdi.

   Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün başarıyla sürdürdüğü Genç Denizli, ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Müdürlük, proje kapsamında Efelerin Efesini sevenleriyle buluşturdu.
   
Efe’nin Delikliçınar Meydanı’ndaki konserine binlerce kişi katıldı. Efe, Denizli ve Ege yöresine ait birbirinden güzel eserleri hayranlarına okudu. Birçok kişi ünlü sanatçıya eşlik ederek türküleri hep bir ağızdan söyledi. Bu arada sanatçı Efe, sık sık hayranlarının arasına girerek fotoğraf çektirdi. 
   
Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nuray Karayel, 2 bölümden oluşan konserin ortasında sanatçıya çiçek sundu, Efe ve Denizli’yi yöresine ait eserleri dünyaya tanıttığı için sanatçıya teşekkür etti. Efe de, hayranlarıyla buluşmasına vesile olan müdür Nuray Karayel’e teşekkür etti.
   
Sanatçı Efe, yaklaşık 3 saat süren konserde, izleyenlere uzun süre unutamayacakları müzik ziyafeti sundu. 
   
Denizli Belediyesi, 16 ve 17 Ağustos 2011 tarihli Ramazan Festivali programında Efe’yi, 2. kez hayranlarıyla bir araya getirecek. İncilipınar ve Adalet Parkı’ndaki konser ücretsiz olup tüm halkımız davetlidir.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr