Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Efe İncilipınar Parkı’nı salladı

Efe İncilipınar Parkı’nı salladı

Denizli Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan etkinlikleri kapsamında İncilipınar Parkı’nda sahne alan Efe alanı dolduran binlerce Denizliliye türkü gibi bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Efe, performansı ile büyük beğeni topladı.
Denizli Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Her akşam farklı bir etkinliğin gerçekleştirildiği İncilpınar Parkı’nın önceki günki konuğu Denizli’nin yetiştirdiği Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Efe oldu. İncilipınar Parkı’nda sahne alan Efe, alanı dolduran binlerce Denizliliye türkü gibi bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Efe, performansı ile büyük beğeni topladı.


Eski ve yeni albümlerinden eserler seslendiren Efe konser öncesi Genç Denizli standında hayranlarına bol bol imza dağıttı. Yoğun ilgi karşısında zaman zaman zor anlar yaşayan Efe hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Dans grubu ile birlikte sahnede izleyenlere aynı zamanda görsel bir şov yaşatan Efe’ye Denizli Belediyesi PAHOY Halk Dansları Topluluğu üyeleri Zeybek oynayarak eşlik etti.


Efe’nin seslendirdiği hareketli Türkülerde vatandaşlar yerinde duramazken, sık sık sahneden inen Efe her eser sonrasında izleyenlerden büyük alkış aldı

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr