Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Konser

Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Konser

Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine konservatuvar sanatçısı Yeşim Dağlı’yla devam etti. Konser, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
   Belediye, ücretsiz konserle sanatçı Dağlı’yı müziksevenlerle buluşturdu. Dağlı, Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki konserle halk müziği sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Konsere, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Çınar ile çok sayıda halk müziği sevenleri katıldı.
    Sanatçı, birbirinden güzel halk müziği eserlerini izleyenler için seslendirdi. Her konserinde halk müziği eserlerini seslendiren sanatçı Dağlı, bu konserinde farklı bir konsept izleyerek değişik türden şarkılar da söyledi. Sezen Aksu’nun Vazgeçtim eserini piyano eşliğinde söyleyen sanatçı Dağlı, uzun süre alkışlandı. Bu arada konseri izlemeye gelenler arasında yer alan Denizli Belediyesi Konservatuvarı Şefi TRT emekli sanatçılarından Selim Öztaş da, bir şarkıyla geceye renk kattı. Öztaş, genç sanatçı Dağlı’ya tavsiyede bulunarak kendisi de dahil olmak üzere kimseyle sahnesini paylaşmaması uyarında bulundu.
   Sanatçı Öztaş ve sanatçı Dağlı, birlikte Öztaş’ın dillerden düşmeyen Güz Gülleri eserini seslendirdi. Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Çınar da yaklaşık 2 saat süren konserin ardından sanatçı Öztaş ve sanatçı Dağlı’ya plaket takdim etti. Başkan Yardımcısı Çınar, ücretsiz konser etkinliklerinin yıl boyu devam edeceğini söyledi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr