Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Denizli Belediyesi'nden Gençlik Konseri

Denizli Belediyesi'nden Gençlik Konseri

Denizli Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda, son yılların sevilen sesi Soner Sarıkabadayı’yı hayranlarıyla buluşturdu. Belediye önünde toplanan binlerce kişi unutulmaz bir akşam yaşadı.
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Denizli Belediyesi tarafından organize edilen Soner Sarıkabadayı konseri bayram coşkusunu doruğa ulaştırdı. 
 Son yılların sevilen sesi Soner Sarıkabadayı’yı dinlemeye gelen binlerce kişi Çınar Meydanı’nı hınca hınç doldurdu. Hayranlarının ıslıkları ve alkışları arasında sahneye çıkan Sarıkabadayı, seslendirdiği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.  
  Eski ve yeni şarkılarını seslendiren sanatçının konserini Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci ve Belediye Başkanı Osman Zolan’da izledi. Konser alanını dolduranların alkışları arasında sahneye çıkan Vali Demir, Milletvekili Zeybekci ve Başkan Zolan yaptıkları kısa konuşmalar ile izleyicilerin bayramını kutladı. Sarıkabadayı’ya plaket ve çiçek verilmesinin ardından Yaklaşık 3 saat sahnede kalan sanatçı, Denizli’deki hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Konser havai fişek gösterisi ile son buldu.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr