Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Sanatçı Öztaş'tan Muhteşem Konser

Sanatçı Öztaş'tan Muhteşem Konser

Denizli Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Koordinatörlüğü’nü yürüten Emekli TRT Sanatçısı Selim Öztaş, muhteşem bir konser verdi.
  Denizli Belediyesi ücretsiz konser etkinliklerine sanatçı Öztaş’la devam etti. Selim Öztaş, Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’ndaki konserle sanat müziği sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Konsere, Denizli Belediye Başkan Vekili Selma Erkan, Denizli Vali Yardımcısı Ekrem Erdoğan ile çok sayıda sanat müziği sevenleri katıldı.
  Sanatçı, birbirinden güzel sanat müziği eserlerini izleyenler için seslendirdi. Salondaki herkes şarkılara eşlik ederek müthiş bir koro oluşturdu. Bizimle Şarkı Söyler misiniz? ismi verilen konserde unutulmaz anlar da yaşandı. Sanatçı Öztaş, yıllarca dillerden düşmeyen bestesi Güz Gülleri’ni söylerken duygu dolu anlar yaşandı. Sanatçının eşi TRT Sanatçısı Neşe Öztaş da sahneye çıkarak eşi sanatçı Selim Öztaş’a eşlik etti.
   Bu arada konserde Denizli Belediyesi Konservatuvarı’nda yetişmiş saz sanatçıları da sazlarıyla sanatçıya eşlik etti. Konservatuvardan emekli olan sanatçılar da şarkılarıyla konsere renk kattı. Konservatuar Koordinatörü Öztaş, yeni oluşturulan koronun, ilk kez sanat müziği sevenleriyle buluştuğunu söyledi.
  Denizli Belediye Başkan Vekili Selma Erkan, yaklaşık 3 saat süren konserin ardından sanatçı Selim Öztaş ve eşi sanatçı Neşe Öztaş’a çiçek sundu. Başkan Vekili Erkan, ‘Konservatuvarımızın bugüne kadar geldiği aşamayı çok güzel özetlediler. Bugüne gelinmesinde emeği geçen çok dostumuz var. Konservatuarımıza emeği geçen hem de müziğe emek veren siz çok değerli müzik dostlarına çok teşekkür ediyorum. Sanatçımız Selim Öztaş, şarkılarıyla ruhumuzun pasını sildi. Keşke bitmesin diyebileceğimiz bu güzellikteki konser için kendisine teşekkür ediyorum’ dedi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr