Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Denizli Belediyesi'nden Halk Müziği Ziyafeti

Denizli Belediyesi'nden Halk Müziği Ziyafeti

Denizli Belediyesi, ücretsiz konser etkinliklerine konservatuvar sanatçısı Yeşim Dağlı’yla devam etti. Konser, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
   Belediye, ücretsiz konserle sanatçı Dağlı’yı müzikseverlerle buluşturdu. Dağlı, Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’ndaki konserle halk müziği severlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Konsere, Denizli Vali Yardımcısı Ekrem Erdoğan, Denizli Belediye Konservatuvarı Onursal Başkanı Sezai Günalp, Konservatuvar Şefi Selim Öztaş ile çok sayıda halk müziği sever katıldı.
  Sanatçı, birbirinden güzel halk müziği eserlerini izleyenler için seslendirdi. Her konserinde halk müziği eserlerini seslendiren sanatçı Dağlı, bu konserinde farklı bir konsept izleyerek değişik türden şarkılar da söyledi. Ege yöresine ait eserlerle salonu coşturan Dağlı, halk müziği severlerden büyük beğeni aldı. Denizli’nin Adım Adım Yolları adlı eseri ise salondakileri coşturdu. Bu arada konseri izlemeye gelenler arasında yer alan Denizli Belediyesi Konservatuvarı sanatçılarından Hakan Eyiden de bir şarkıyla geceye renk kattı.
  Konservatuvar Onursal Başkanı Günalp, yaklaşık 2 saat süren konserin ardından sanatçı Dağlı’ya çiçek sundu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr