Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Genç Denizlililer Gönüllerince Eğlendi

Genç Denizlililer Gönüllerince Eğlendi

Denizli Belediyesi, Genç Denizli Projesi kapsamında ücretsiz etkinliklerine devam ediyor. Etkinlikler kapsamında düzenlenen konser, Genç Denizli üyelerince büyük beğeni aldı.
   Denizli Belediyesi Genç Denizli'nin organize ettiği konser Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda gerçekleşti. Konsere, Genç Denizlililer yoğun ilgi gösterdi.
   İzmirli yerel sanatçı Metin Güler ve Grubu’nun sahne aldığı konser izleyenlerden tam not aldı. Birçok genç şarkılara eşlik ederken bazıları da konsere gelemeyen arkadaşları için cep telefonuyla şarkıları dinletti. Grubun seslendirdiği Ah Ulan Rıza adlı parça ise geceye damgasını vurdu. Eser, salondakilerce uzun süre alkışlandı. Genç Denizlililer, uzun süre unutamayacakları güzellikte bir konser dinledi. Birçok genç de hareketli şarkılarda yerinde duramayıp doyasıya oynadı.
  Yaklaşık 2 saat süren konser, gençlerin hafızasında yerini aldı.
  Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Özer, gecenin sonunda solist Metin Güler’e çiçek sundu. Müdür Özer, Genç Denizli etkinliklerinin hız kaybetmeden devam edeceğini belirterek gençleri etkinliklerde yer almaya davet etti.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr