Gripin iyi geldi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına Denizli Büyükşehir Belediyesi, Gripin konseriyle damgasını vurdu. Delikliçınar Meydanı'nda yaklaşık 40 bin kişinin izlediği konserde sahneye davet edilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Vali Abdülkadir Demir, herkesin bayramını kutladı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ünlü rock grubu Gripin'i sevenleriyle buluşturdu. Delikliçınar Meydanı'nda gerçekleştirilen konserde Gripin Grubu konser alanını dolduran yaklaşık 40 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. 2 saat süren konserde Gripin, geceyi müzik ziyafetine dönüştürdü. Romantik ve duygusal şarkıların yanı sıra hareketli ve eğlenceli şarkılar da seslendiren grup, birbirinden güzel parçalarla izleyenleri coşturdu. Konsere ilgi oldukça yoğundu. Saatler öncesinden Delikliçınar Meydanı'nı dolduran on binlerce Denizlili 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşadı.
Konserin hemen başında alkışlar ve tezahüratlar arasında sahneye davet edilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Vali Abdülkadir Demir, grup üyelerine başarılar dilerken konseri izlemeye gelenlerin ise bayramını kutladı.
Başkan Zolan, " Böylesi önemli bir günde burada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşarken herkesin bayramını kutluyorum. İnşallah her günümüz böyle güzel olsun. Denizli'de artık klasikleşen bir konser organizasyonunda yeniden sizlerleyiz. Milli bayramlarımızda Denizli'de yaşayan tüm kardeşlerimizle milli duygularımızı doyasıya burada, Delikliçınar Meydanı'nda yaşıyoruz. Bu ülkenin bedelinin ne olduğunu, kimler tarafından ödendiğini ve bayrağımızın değerini anlamak için bu günler çok önemli. İnşallah sizler bu ülkeye ve bu bayrağa sahip çıkacaksınız. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacaksınız. Bilimle teknoloji ile iç içe olacaksınız. Kültür, sanat ve sporla uğraşacaksınız. Bizim arzu ettiğimiz, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de arzu ettiği gençlik bu. Ben sizlere ve grubumuza çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah o millet iradesiyle oluşan kurum, yine millet iradesi ile bizlere ve sizlere, tüm ülkemize hizmet etmeye devam edecek. 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' sözüyle inşallah dünya durdukça, ülkemiz durdukça hem meclisimiz hem o milletin iradesi durmaya devam edecek. Tekrar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nız kutlu olsun" dedi.
Vali Abdülkadir Demir ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: " 94 yıl önce 23 Nisan'da Büyük Atatürk Türkiye'nin her yerinden, Anadolu'nun her tarafından, her düşünceden insanlarla birlikte TBMM'yi açtı ve biz bunu her yıl kutluyoruz. Büyük Atatürk toplumun her kesimini unutmadığı gibi çocukları da unutmadı ve bu günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etti. Dünya'da çocuklarla ilgili bu büyüklükteki bir bayram sadece Türkiye'de var. Delikliçınar Meydanı, biliyorsunuz Denizli'de hep güzelliklerin paylaşıldığı bir meydan. Herkes düşüncesini burada söyler. Buraya ilave olarak sağ olsun Osman Zolan Başkanım Denizli Horozu'nun cam heykelini de getirdi.Artık burası Denizli'nin vazgeçilmez yerlerinden biri. Başkanımın da ifade ettiği gibi biz her milli bayramda bu heyecanı sizlerle paylaşıyoruz. Ülkemizin her günü bu güzel günler gibi olsun diyorum. İnanıyoruz ki sizin geleceğiniz çok güzel olacak. Çünkü hep birlikte çalışıyoruz, hep birlikte gayret gösteriyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun."
Başkan Zolan ve Vali Demir, grubun solisti Birol Namoğlu'na çiçek verdi. Konser muhteşem bir havai fişek gösterisi ile son buldu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr