Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Yalın Konseri Ertelendi

Yalın Konseri Ertelendi

İsrail’in Gazze’ye saldırıları sebebiyle Ramazan ayının son haftasında Adalet Parkı ve İncilipınar Parkı’ndaki etkinlikleri iptal eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, 30 Temmuz Çarşamba günü Delikliçınar Meydanı’nda yapılması planlanan Yalın konserini de ileriki bir tarihe erteledi.
İsrail’in Filistinlilere uyguladığı katliamlar sebebiyle Ramazan etkinliklerin son hafta yapılmadığını hatırlatan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “ Filistin’de yaşanan acı tablo sebebiyle İncilipınar ve Adalet Parkı'nda gerçekleştirmeyi planladığımız birçok etkinliği iptal etmiştik. Bayramda gerçekleştirmeyi planladığımız Yalın konserini de ileriki bir tarihte yapmaya karar verdik” dedi.
Başkan Zolan, " İsrail’in, Gazze’ye yönelik sürdürdüğü zulüm bizleri ve tüm dünya Müslümanlarını derinden üzmüştür. İsrail’in gerçekleştirdiği saldırı kabul edilemez. Yüreğimizi yakan saldırılar ve yaşanan can kayıpları bizi derinden üzmüştür. Dileğimiz biran önce yapılan zulmün son bulması akan gözyaşlarının dinmesidir. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak her yıl geleneksel olarak İncilipınar ve Adalet Parkı'nda düzenlediğimiz Ramazan etkinliklerimizi iptal etmiştik. Planlamalarımız çerçevesinde 30 Temmuz Çarşamba günü saat 21: 00’de Delikliçınar Meydanı’nda yapılması planlanan Yalın konserini de ileriki bir tarihe erteledik” dedi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr