Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Büyükşehir'den TSM gecesi

Büyükşehir'den TSM gecesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları birbirinden güzel eserleri Denizlililer için seslendirdi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Birçok defa Denizlililerin takdirini kazanan Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları yine izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği konserine Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda müziksever katıldı. Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Koordinatörü Selim Öztaş'ın yönettiği konser yaklaşık iki saat sürdü. Seyirciler zaman zaman şarkılara eşlik ederken, sanat müziği severler unutamayacakları bir gece yaşadı.

"Gönlümüzün pasını siliyorlar"

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, konserin ardından yaptığı konuşmada şunları kaydetti: "Ben öncelikle çok değerli solo şarkıcılarımıza, saz üstatlarımıza, korodaki sanatçılarımıza herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Konservatuarımız gerçekten yüksekokulun üstünde master derecesine geldi. Bizler öyle inanıyoruz, beklentilerimiz o yönde. 15 günde bir gönlümüzün pasını siliyorlar. Hem Türk Halk Müziği alanında hem Sanat Müziği alanında Denizlili hemşehrilerimizle beraber yorgunluklarımızı atıyoruz. Biz kendilerinden çok memnunuz" dedi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr