Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Denizli hafta sonu konser ve şenlikte buluşacak

Denizli hafta sonu konser ve şenlikte buluşacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu hafta sonu Denizlilileri Yalın konseri ve Ters Lale Şenliği'nde buluşturacak. 25 Nisan Cumartesi günü Delikliçınar'da "Yalın konseri" düzenleyecek Denizli Büyükşehir Belediyesi 26 Nisan Pazar günü ise Bozkurt'ta "7. Hayrettin Mahallesi Ters Lale Yayla Şenliği" yapacak.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 25-26 Nisan tarihlerinde düzenleyeceği iki ayrı etkinlik ile Denizlililere keyifli bir hafta sonu yaşatacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde halka açık ücretsiz Yalın konseri düzenleyecek. Sevilen sanatçı Yalın'ı hayranlarıyla bir araya getirecek Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin konser organizasyonu 25 Nisan Cumartesi günü akşamı Delikliçınar Meydanı'nda saat 20.30'da başlayacak.

Ters Lale Şenliği pazar günü

Denizli Büyükşehir Belediyesi 26 Nisan Pazar günü ise Hayrettin Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile birlikte "7. Hayrettin Mahallesi Ters Lale Yayla Şenliği"ni düzenleyecek. Saat 13.30'dan itibaren başlayacak Bozkurt ilçesindeki "7. Hayrettin Mahallesi Ters Lale Yayla Şenliği" kapsamında, Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar Sanatçısı Hakan Eyiden ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Çocuk Halk Dansları Topluluğu sahne alacak. Ücretsiz konser ve şenliğe tüm vatandaşların davetli olduğu duyuruldu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr