Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Büyükşehir'in Gençlik Konseri coşkusu sürüyor

Büyükşehir'in Gençlik Konseri coşkusu sürüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Gençlik Konseri coşkusu sürüyor. Fettah Can ve Kolpa Grubu'nun Delikliçınar Meydanı'nda verdiği konserin ardından pop müziğinin sevilen sanatçısı Atiye, Acıpayamlılar için söyledi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle geleneksel olarak düzenlediği Gençlik Konseri, Denizli merkezin ardından Acıpayam ilçesinde devam etti. Acıpayam İlçe Stadyumu'nda yapılan Gençlik Konseri'nde pop müziğin sevilen isimlerinden Atiye, Acıpayamlılar için sahne aldı. Acıpayamlıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, konser alanı erken saatlerden itibaren doldu. Sahneye ilk olarak "Bu gece soygun var" isimli şarkısını söyleyerek çıkan Atiye, birbirinden güzel şarkılarıyla gençleri coşturdu. MTV Avrupa Müzik Ödülleri En İyi Türk Sanatçı Ödülü sahibi Atiye, sempatik hareket ve danslarıyla büyük beğeni toplarken, özellikle dansçılarıyla birlikte yaptığı gösteriler gençler tarafından uzun süre alkışlandı. Konserinde herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayan Atiye, Acıpayam ve Denizli'de olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek, "Denizli'ye sık sık geliyorum. Birkaç hafta önce yine Denizli'deydim. Denizli'yi çok seviyorum" dedi. Herkese iyi eğlenceler dileyen Atiye, konseri düzenleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

Büyükşehir büyük organizasyonlar düzenlemeye devam edecek

Konserin ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ve Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ünlü sanatçı Atiye'ye çiçek verdi. Tüm Denizlililerin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayan Gökoğlan, Acıpayamlılara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın selamlarını iletti. Büyükşehir'in düzenlediği büyük etkinliklerde beraber olmaya devam edeceklerini kaydeden Gökoğlan, "Anket yoluyla sizlerin isteklerinizi belirleyerek, büyük organizasyonlar gerçekleştireceğiz. Sanatçımız Atiye'ye teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Üçüncü konser Çivril'de

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin üçüncü ve son Gençlik Konseri'nde de ünlü sanatçı Atiye Çivrilliler için söyleyecek. Çivril Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek konser 20 Mayıs Çarşamba günü saat 21.00'de başlayacak.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr