Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Büyükşehir’den 10 Kasım Konseri

Büyükşehir’den 10 Kasım Konseri

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede, Denizi Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu Ulu Önder'in sevdiği şarkıları seslendirdi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi,Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 77. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenledi. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen programa, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanlığı’nın organize ettiği anma programında, Şef Selim Öztaş’ın yönetimindeki Türk Sanat Müziği Korosu, Atatürk’ün sevdiği parçaları seslendirdi. İki bölümden oluşan ve yaklaşık 3 saat süren konserde zaman zaman duygusal anlar da yaşandı.

Protokol koro ile birlikte şarkı söyledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, program sonunda sahneye çıkarak etkinliğe katılan tüm vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Zolan, "İnşallah O'nun emanetine sahip çıkarak anmaya devam edeceğiz" dedi. Gecenin finalinde ise Vali Kocatepe, Başkan Zolan ve protokol üyeleri sahneye çıkarak koro ile birlikte Atatürk'ün en sevdiği “Tel tel taradım zülfünü” şarkısını birlikte söyledi. Anma konseri, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ve Başkan Zolan’ın programda performans sergileyen sanatçılara çiçek vermesi ile sona erdi.+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr