Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Barış Manço sevgisi salona sığmadı

Barış Manço sevgisi salona sığmadı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, unutulmaz eserleri ile milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço’yu ölümünün 18. yılında şarkıları ile andı. Anma konserine yoğun ilgi gösteren Manço sevenler salona sığmadı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço'yu ölümünün 18. yılında da unutmadı. Ünlü sanatçı için Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde anma gecesi düzenlendi. Geceye, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Solist Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu, Barış Manço’nun unutulmaz eserlerini seslendirdi. Anma gecesine yoğun ilgi gösteren Manço severler salona sığmadı. Ünlü sanatçının eserlerine eşlik eden vatandaşlar keyifli bir gece yaşadı.

“Eserleri ile yaşayacak”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Türkiye ve dünyada milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço'yu unutmadıklarını belirterek, "Barış Manço, Türkiye'nin yetiştirdiği en değerli sanatçılardan birisi. Vefatının 18. yılında değerli sanatçımızı saygıyla anıyoruz. Bundan sonra da onu eserleri ile yaşatmaya devam edeceğiz. Bugün burada güzel bir katılım var. Salonun içi kadar dışarısı da dolu böyle güzel etkinlikleri Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak yapmaya devam edeceğiz" dedi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr