Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Büyükşehir’den Bahar Konseri

Büyükşehir’den Bahar Konseri

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Bahar Konseri düzenledi. Yaklaşık 2 saat süren konser büyük bir beğeni ile izlendi.
Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde “Bahar Programı” adlı bir konser düzenledi. Geceye Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu'nun gerçekleştirdiği ve Selim Öztaş’ın yönettiği konserde birbirinden değerli sanatçıların unutulmayan eserleri seslendirildi. Yaklaşık 2 saat süren konser büyük bir beğeni ile izlendi.

Denizli sanatı seviyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan konserin ardından yaptığı konuşmada, Denizli’nin sanatı sevdiğini vurgulayarak, “Sesleri ile geceye renk katan sanatçılarımız kulaklarımızın pasını sildi. Denizli halkı sanata ve kültüre sahip çıkıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak bizlerde sizlerle birlikte değerlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Denizli her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr