Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Büyükşehir Korosu İzmir’de gönülleri fethetti

Büyükşehir Korosu İzmir’de gönülleri fethetti

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı, 9 Eylül Üniversitesi’nin davetlisi olarak gittiği İzmir’de konser verdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, seslendirdiği eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşattı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, İzmir 9 Eylül Üniversitesi davetlisi olarak Sabancı Kültür Saray’ında bir konser verdi. "Bizimle şarkı söyler misiniz?" adlı programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, bestekar Teoman Önaldı ve sanatseverler katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Koro Şefi Selim Öztaş yönetimindeki koro hünerlerini sergiledi. Seslendirdikleri eserlerle salonu dolduranlara unutulmaz bir gece yaşatan Türk Sanat Müziği Korosu, büyük beğeni topladı.

“İzmir bizi çok sevdi”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak zaman zaman İzmir’e geliyoruz. Bu sahnede daha önce de yer aldık. İzmirli sanatseverler de bizleri güzel bir şekilde misafir ettiler. Burada Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı’nın çok değerli seslerini sunma imkanı buluyoruz. İzmirliler de bu durumdan çok memnun ve her yıl buraya bizleri davet ediyorlar” dedi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr