Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler TSM Korosu’ndan muhteşem yaz konseri

TSM Korosu’ndan muhteşem yaz konseri

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Adalet Parkı’nda yaz konseri düzenledi. Yaklaşık 2 saat süren konser büyük bir beğeni ile izlendi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından Adalet Parkı'nda yaz konseri düzenlendi. Müzik sevenlerin yoğun ilgi gösterdiği konsere, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı TSM Koordinatörü Selim Öztaş’ın yönettiği konserde, solo ve koro şarkılar seslendirildi. Konserde koronun seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar büyük beğeni topladı.

“Şehirleşme sanatla, kültürle yoğrulmak demektir”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, burada yaptığı konuşmada, şehirleşmenin sadece fiziki yapılar inşa edilerek gerçekleşmediğini, kültür ve sanat alanında da Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmaları sürdürdüklerini kaydetti. Başkan Zolan, “Yollar, binalar, parklar, spor alanları yapıyoruz. Sadece şehirleşme yapı, bina, altyapı, üst yapı değil, aynı zamanda sanatla, kültürle yoğrulmak demektir. Ben sizlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Denizli’de inşallah güzellikler artarak sürsün, birlikte pek çok şey başardık, Denizlimizde birçok güzellikleri yapmaya devam edelim, her şey daha güzel olsun. Yarınımız daha güzel olsun” diye konuştu. Öte yandan Başkan Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi TSM Korosu’nda gönüllü olarak 30 yıldır aralıksız görev alan Mustafa Doğan, Elif Aksoy ve Gökhan Yapar’a günün anısına plaket takdim etti.

 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr