Ana Sayfa Kültür & Sanat Konserler Denizli, Yaz Konserleri ile müziğe doyacak

Denizli, Yaz Konserleri ile müziğe doyacak

Denizli Büyükşehir Belediyesinin her sene düzenlediği Yaz Konserleri programları başladı. İncilipınar ve Adalet Parkı’nda birbirinden değerli müzisyen ve sanatçılar, Denizlililer ile bu yaz da buluşmaya devam edecek.
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından her sene İncilipınar ve Adalet Parkı'nda düzenlenen Yaz Konserleri programları başladı. Her hafta birbirinden değerli müzisyen ve sanatçıların katılımıyla düzenlenecek Yaz Konserlerinin ilkinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Nuri Çağdaş sahne aldı. İncilipınar Parkı’nda düzenlenen programa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Kültür Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Büyükşehir Belediye Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Selim Öztaş, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği gecede davetliler de Ahmet Nuri Çağdaş’a eşlik etti.

“Konserlerimize bekliyoruz”

Konserlerin yaz boyunca devam edeceğini kaydeden Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, konsere katılan herkese teşekkür etti. Gökoğlan, “Yıl sonu konserlerimizin ardından yaz konserlerimiz başladı, İncilipınar Parkı ve Adalet Parkı’nda konserlerimiz olacak. Kendi sanatçılarımız ve değerlerimizle Denizlilileri buluşturacağız. Tüm vatandaşlarımızı yaz boyunca devam edecek konserlerimize bekliyoruz” diye konuştu. Denizli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Yaz Konserleri programının 3 Ağustos’a kadar devam edeceği öğrenildi.

Yaz Konserleri programı ise şöyle;

5 Temmuz Cuma Çağla Yapar İncilipınar Parkı saat: 21:00
6 Temmuz Cumartesi Çağla Yapar Adalet Parkı saat: 21:00
12 Temmuz Cuma Sadi Cesuroğlu İncilipınar Parkı saat: 21:00
13 Temmuz Cumartesi Sadi Cesuroğlu Adalet Parkı saat: 21:00
19 Temmuz Cuma Işıl Koç İncilipınar Parkı saat: 21:00
20 Temmuz Cumartesi Işıl Koç Adalet Parkı saat: 21:00
26 Temmuz Cuma Ahmet Algün İncilipınar Parkı saat: 21:00
27 Temmuz Cumartesi Ahmet Algün Adalet Parkı saat: 21:00
2 Ağustos Cuma (TSM -THM Karma Topluluğu) İncilipınar Parkı saat: 21:00
3 Ağustos Cumartesi (TSM -THM Karma Topluluğu) Adalet Parkı saat: 21:00


 

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr