Pazar Yerleri

 
"Daha güzel hizmetlere hep beraber kavuşacağız" 30.01.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Bozkurt'un İnceler Mahallesi'nde bir süre önce yapımını tamamladığı sosyal tesis ve pazaryerinin açılışı yapıldı. Denizli'nin artık parmakla gösterilen bir şehir olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Daha güzel hizmetlere hep beraber kavuşacağız" dedi.
Büyükşehir’den İnceler’e sosyal tesis 24.07.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Bozkurt'un İnceler Mahallesi'nde kısa bir süre önce yapımına başladığı sosyal tesis ve pazaryeri inşasını tamamladı.
Büyükşehir'den Bozkurt-İnceler'e sosyal tesis 19.04.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Bozkurt'un İnceler Mahallesi'nde hayata geçireceği sosyal tesis ve pazaryeri inşasına başladı. Başkan Osman Zolan, "Kent merkezinde ne varsa ilçelerde de o olacak" sloganıyla başlattıkları hizmet destanının aynı heyecan ve inançla devam ettiğini söyledi.
Denizli Modern Bir Pazaryeri Daha Kazandı 18.03.2014
Denizli Belediyesi’nin son 10 yılda Denizlililerin temiz ve sağlıklı ortamlarda pazar alışverişi yapmaları amacıyla kente kazandırdığı kapalı pazar yerlerine bir yenisi daha eklendi.
Sadece Pazaryeri Değil 29.01.2014
Denizli Belediyesi, hizmete sunduğu kapalı pazaryerleri ile gerek pazarcı esnafını ve gerekse alış veriş yapan vatandaşları kışın yağmur ve çamurdan, yazın da toz ve rüzgardan kurtararak sağlıklı ortamlarda, hijyenik kurallara uygun alış veriş imkanı sundu.
10 Yılda 11. Kapalı Pazaryeri 20.01.2014
Denizli Belediyesi’nin son 10 yılda Denizlililerin temiz ve sağlıklı ortamlarda pazar alışverişi yapmaları amacıyla kente kazandırdığı kapalı pazaryerleri alışverişi keyifli hale getirdi. İncilipınar, Karaman, Sevindik, Yenişehir, Mehmet Akif Ersoy, Anafartalar, Fatih, Kayıhan, Cankurtaran ve Karşıyaka'dan sonra Merkezefendi Kapalı Pazaryeri'nin kısa bir süre sonra hizmete sunulacağını dile getiren Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizli insanının yaşam kalitesini artırmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Bölge insanına sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Denizli Belediyesi'nden Yeni Bir Pazaryeri Daha 22.09.2013
Denizli Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği toplu açılış töreni ile hizmete girecek olan Kayıhan Kaplı Pazaryeri ile Bilgi Evi ve Kurs Merkezi bölgenin önemli bir ihtiyacını giderecek.
10. Kapalı Pazaryerinin Temeli Atıldı 28.07.2013
Denizli Belediyesi tarafından 4 milyon TL’ye yapılacak olan Merkez Efendi Kapalı Pazaryeri'nin temeli hafta sonu düzenlenen tören ile atıldı. Törene Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Karşıyaka Kapalı Pazaryeri tamam 12.03.2012
Denizli Belediyesi, 8. kapalı pazaryerini tamamladı. Karşıyaka Mahallesi’nde inşa edilen pazaryerinde incelemelerde bulunan Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, “Bölge insanına verdiğimiz sözü yerine getirdik. İnsanların memnuniyeti bizleri mutlu edecek. Güle güle kullansınlar” dedi.
Karşıyaka Kapalı Pazaryerinde Sona Gelindi 01.02.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Karşıyaka’da mahalle sakinleriyle bir araya geldiği toplantıda verdiği kapalı pazaryeri yapımı sözünü tuttu. Mahalle sakinleri ve pazarcı esnafı, Şubat ayı içinde tamamlanacak pazaryeriyle kışın yağmur ve çamur, yazın da toz ve rüzgarda alış veriş yapmaktan kurtulacak.
Karşıyaka'ya Kapalı Pazaryeri Yapılıyor 02.12.2011
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Ramazan ayında Karşıyaka’da mahalle sakinleriyle bir araya geldiği toplantıda verdiği kapalı pazaryeri yapımı sözünü tuttu. 2 ay içinde tamamlanacak pazaryeri, pazarcı esnafı ve vatandaşları, kışın yağmur ve çamur, yazın da toz ve rüzgarda alış veriş yapmaktan kurtaracak.
Pazaryerleri Artık Daha Temiz 19.07.2011
Denizli Belediyesi BELTAŞ, pazaryerlerinde poşet dağıtımı uygulaması başlattı. Böylece, ağır kokuya neden olan ve çevre kirliliğine yol açarak hastalıklara davetiye çıkarabilecek atıklar, poşetler sayesinde zamanında toplanarak ortadan kaldırılacak.
Anafartalar Kapalıpazaryeri 10.11.2010
Denizli Belediyesi, Anafartalar bölgesinin kapalı pazaryeri, nikah, otopark, etüt ve kurs merkezi ile yeşil alan ihtiyacını karşılayacak Anafartalar Yaşam Merkezi’ni hizmete açtı.
Mehmet Akif Ersoy Kapalı Pazaryeri 22.12.2008
Esentepe mahallesine Mehmet Akif Ersoy kapalı pazaryeri yapılmıştır. Böylece vatandaşlarımızın daha hijyenik, güvenli ve düzenli bir ortamda alışveriş yapması sağlanmıştır.
Fatih Pazaryeri 22.04.2008
Denizli Belediyesi Fatih Mahallesi’ne Denizli’nin 6. kapalı pazaryerini inşa etti.
Yenişehir Kapalı Pazaryeri Açıldı 15.04.2008
Yenişehir Kapalı Pazaryeri’nin hizmete girmesiyle Yenişehir ve çevresinde oturan vatandaşlar ve pazarcı esnafı, kışın yağmur ve çamur yazın da toz ve rüzgarda alış veriş yapmaktan kurtuldu.
Sevindik Kapalı Pazaryeri 12.02.2007
Bir zamanlar toza bürünen ve çamura saplanan Sevindik’liler artık yeni pazaryerlerinde gönül rahatlığıyla alışveriş yapıyorlar. 7 bin 500 metrekare kapalı alanı bulunan Sevindik Kapalı Pazaryeri’nde 44 dükkan ve 278 tezgah hizmet veriyor.
Yenişehir Kapalı Pazaryeri 12.02.2007
Yenişehir kapalı Pazar yeri için 2 milyon 999 bin YTL para harcandı. Yeni şehir halkı, modern ve sağlıklı pazar alışverişi yapmanın keyfini sürüyor.
İncilipınar Kapalı Pazaryeri 12.02.2007
Artık incilipınar ve çevresinde oturan vatandaşlarımız yazın güneş ve tozdan kıın yağmur ve çamurdan etkilenmeden alışverişlerini yapar oldular. Oluşturan sağlıklı ortam sayesinde esnafımız rahat, vatandaşımız huzur buldu.
Karaman Kapalı Pazaryeri 12.02.2007
4 bin 760 metrekare kapalı alana sahip olan iki katlı Karaman Kapalı pazaryerinde alt katta 104 tezgah 36 dükkan, üst katta ise 241 tezgah yer alıyor. Bölge halkı ve pazar esnafı Denizli’ye yakışır bir ortamda alışveriş yapılmasının keyfini çıkarıyor.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr