Tiyatro Gösterileri

 
Denizli tiyatroya doyacak 24.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu yıl 36’ncısını düzenleyeceği Uluslararası Tiyatro Festivali’nde sahne almak isteyen amatör tiyatro grupları için müracaatlar başladı.
Muhteşem gösteri bir kez daha sahnede 03.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Halk Oyunları Topluluğu’nun Milli Mücadeleyi anlatan muhteşem dans tiyatrosu “Asrın Zaferi” yoğun istek üzerine bir kez daha sahnelendi.
Aşk ve Gurur Büyükşehir sahnesinde 02.06.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sezonun kapanış oyununu “Aşk ve Gurur” adlı eser ile yaptı. Oyunun çok keyifli olduğunu belirten Başkan Çavuşoğlu, “Tüm sokaklarının sanatla barıştığı, sanatla yaşadığı ve daha da güzelleştiği bir şehri hep beraber inşa edelim istiyoruz” dedi.
Büyükşehir Halk Oyunları ‘Asrın Zaferi’ ile göz doldurdu 19.05.2024
Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Halk Oyunları Topluluğu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla muhteşem bir gösteriye imza attı. “Asrın Zaferi” adlı Dans Tiyatrosu’na gelenler unutulmaz bir akşam yaşadı.
Çocuklar Büyükşehir ile hem öğreniyor hem eğleniyor 28.11.2022
Sürdürülebilir bir çevre için çalışmalarını sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, çocuklara çevre bilincini tiyatro oyunu ile aşılıyor. Büyükşehir Belediyesinin gönüllü çalışanları, çocuklara geri dönüşüm, küresel ısınma-iklim değişikliği gibi çevre konularını tiyatro oyunuyla eğlenceli bir şekilde anlatıyor.
Çocuklar, Büyükşehir ile keyifli bir gün geçiriyor 15.11.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesinin çocukların ara tatillerini verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmesi için hazırladığı ücretsiz tiyatro oyunları ile planetaryum gösterimleri başladı.
Büyükşehir çocukların kalbini fethetti 26.01.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesinin çocukların yarıyıl tatilini daha verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmesi için düzenlediği tiyatro şenliği devam ediyor. Birbirinden eğlenceli ücretsiz çocuk oyunları 3 Şubat’a dek devam edecek.
Büyükşehir’den yarıyıl tatiline özel tiyatro şenliği 20.01.2022
Denizli’de çocukların yarıyıl tatilini verimli ve eğlenceli geçirmesi için etkinlikler hazırlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, birbirinden eğlenceli çocuk oyunlarıyla dolu bir tiyatro şenliği hazırladı. Başkan Zolan, 24 Ocak-3 Şubat tarihleri arası sahnelenecek ücretsiz oyunlara tüm çocukları davet etti.
Tiyatro keyfi Büyükşehir Şehir Tiyatrosu ile yaşanıyor 16.11.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Kasım ayında sahnelediği 3 farklı oyunla Denizlililere tiyatro keyfi yaşatıyor. Tiyatroseverleri yalnız bırakmayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Kuaförde Bir Gün adlı oyunu izledi.
Büyükşehir Tiyatrosu yeni sezona merhaba diyor 07.10.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 8 Ekim 2021 Cuma günü "Tom, Dick ve Harry" adlı tiyatro oyunu ile 2021-2022 sezonunu açıyor.
Unutanlar için sahne aldılar 22.09.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi işbirliğinde düzenlenen Alzheimer Farkındalık Günü'nde "Unutanlar için söyle" adlı video klibin gösterimi ile "Unutsalar da unutulmayacaklar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açtı 09.07.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, pandemi tedbirleri nedeniyle ara verdiği oyunlarına yeniden başladı. "Kahvede Şenlik Var" ve "Kamyon" adlı tiyatro oyunlarını Kovid-19 tedbirleri kapsamında Kınıklı Mahallesi’nde yer alan Amfi Tiyatro’da sanatseverler ile buluşturdu.
Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açıyor 05.07.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 6 Temmuz 2021 Salı günü "Kahvede Şenlik Var" 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü "Kamyon" adlı tiyatro oyunlarını Kınıklı Mahallesi’nde yer alan Amfi Tiyatro’da sergileyecek. Oyunlar, koronavirüs tedbirleri ve sosyal mesafe kuralına uyularak gösterime sunulacak.
Tiyatroculardan "Sahneden Şarkılar" 31.03.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Türk tiyatrosu ve Yeşilçam’ın sevilen sahne şarkılarını seslendireceği "Sahneden Şarkılar" adlı konser düzenleyecek. Program 1 Nisan akşamı Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesapları ile yerel TV’lerden yayınlanacak.
Büyükşehir ile tiyatroda seyirci rekoru 05.02.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü, geçen yıl sahnelediği oyunlarla seyirci rekoru kırdı. Şehir içi ve şehir dışı sahnelediği eserlerle kapalı gişe oynamaya devam eden Büyükşehir tiyatrolarının oyunlarını geçen yıl 150 bin kişinin üzerinde seyirci izledi.
Büyükşehir'den çocuklara özel 2 oyun 03.02.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, "Masallar Diyarı" ve "80 Günde Dünya Gezisi" adlı oyunları yarıyıl tatilinde çocuklar için ücretsiz olarak sergiledi.
Başkan Zolan ve eşi Berrin Zolan, Geç Kalanlar'ı izledi 20.01.2020
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahnelediği tiyatro oyunu Geç Kalanlar’ı izledi.
Büyükşehir Tiyatrosu Konya'da Kamyon'u sahneledi 06.12.2019
Denizli'de sahnelediği birbirinden güzel oyunlarla büyük beğeni toplayan Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunun ünü şehir dışına da taştı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, istek üzerine sevilen oyunlarından "Kamyon"u Konya Devlet Tiyatrosu’nda Konyalı sanatseverler ile buluşturdu.
Büyükşehir Tiyatrosu'ndan Kasım'da 10 farklı oyun 05.11.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Kasım ayı oyun programını açıkladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Kasım ayı içerisinde 10 farklı oyunu sanatseverler ile buluşturacak.
Büyükşehirle Tiyatro sezona hızlı başlıyor 04.10.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ekim ayı oyun programını açıkladı. Aldığı ödüllerle ve birbirinden güzel oyunlarıyla ses getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü, ekim ayı içerisinde 8 farklı oyunu sanatseverler ile buluşturacak.
Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açtı 30.09.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2019-2020 sezonunu yoğun bir katılım ile açtı. Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği Geç Kalanlar adlı oyun, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluştu.
Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açıyor 25.09.2019
İlk oyun 27 Eylül'de "Geç kalanlar" Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 2019-2020 sezonunu 27 Eylül 2019 Cuma günü "Geç Kalanlar" adlı tiyatro oyunu ile açıyor. Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği oyun, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluşacak.
Büyükşehir Tiyatrosu'na 3 ödül daha 15.08.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, her yıl düzenlenen Ege Direklerarası Seyirci Ödülleri kapsamında en iyi prodüksiyon, en iyi yönetmen ve en iyi kadın oyuncu dallarında 3 ödül alarak Denizli'yi gururlandırdı.
Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası 5. Tiyatro Şenliği başladı 08.05.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün bu yıl 5'incisini düzenlediği “Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Şenliği" başladı. 16 Mayıs’a kadar sürecek ücretsiz etkinlikte 11 farklı lisenin 11 oyunu sahneye konacak.
80 GÜNDE DÜNYA GEZİSİ, ÇOCUKLARLA BULUŞTU 12.04.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, ‘80 Günde Dünya Gezisi’ adlı oyun ile çocukların karşısına çıktı.
Çocuklar tiyatro ile şenlendi 05.02.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 'Keloğlan ve Sihirli Tavuk' adlı oyunu yarıyıl tatili boyunca çocuklar için sergiledi. 9 ayrı seansta sergilenen oyun toplamda 2 bin 500 çocuk tarafından izlendi.
Başkan Osman Zolan’dan çocuklara karne hediyesi 18.01.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen "Keloğlan ve Sihirli Tavuk" oyunu yarıyıl tatili boyunca tüm çocuklara ücretsiz olarak sahnelenecek.
Büyükşehir Şehir Tiyatroları rekora koşuyor 10.01.2019
Yeni sezona il ve ilçe turneleri ile hızlı bir giriş yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ekim 2018'den bu yana sergilediği tüm oyunlarını kapalı gişe oynuyor.
Denizli, Büyükşehirle tiyatroya doyacak 01.12.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Aralık ayı oyun programını açıkladı. Sezona il ve ilçe turneleri ile hızlı giriş yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Aralık ayı içerisinde 10 farklı oyunu sanatseverler ile buluşturacak.
Şehir Tiyatrosu Adana’da 13.11.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu "Bir Deli’nin Hatıra Defteri" adlı tiyatro oyunu ile Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın düzenlediği 5. Şehir Tiyatroları Buluşması’nda büyük beğeni topladı. Adanalı tiyatro severler tarafından da ilgiyle izlenen oyun festivale renk kattı
Büyükşehir Tiyatrosu perdelerini açtı 13.10.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu "Bir Deli’nin Hatıra Defteri" adlı tiyatro oyunu ile yeni sezona "Merhaba" dedi. Denizli Valisi Hasan Karahan ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın da izlediği oyun, seyirciler tarafından büyük beğeni topladı.
Büyükşehir Tiyatrosu’nun yeni sezon hedefi 100.000 seyirci 12.10.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Yeni sezonda sahneleyecekleri oyunlara tüm Denizlilileri davet eden tiyatrocular bu yılki seyirci hedefinin 100.000 olduğunu açıkladı.
Genç tiyatroculardan muhteşem gala 01.05.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün düzenlediği "Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası 4. Tiyatro Şenliği"nin gala ve ödül gecesi yapıldı. Şenlikte 7 gün boyunca 8 lisenin hazırladığı 8 oyun sergilendi.
Büyükşehir'den Liseler Arası 4. Tiyatro Şenliği 24.04.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği “Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Şenliği" başladı. 30 Nisan’a kadar sürecek etkinlikte 8 farklı lisenin 8 oyunu sahneye konacak.
Büyükşehir'den çocuklara özel Tiyatro Şenliği 19.04.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla birbirinden güzel tiyatro oyunlarını çocuklarla buluşturuyor. 15 Nisan'dan başlayarak 23 Nisan'a kadar devam edecek program kapsamında 7 farklı oyun çocukların beğenisine sunuluyor.
Dünya Tiyatrolar Günü kutlandı 28.03.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Tiyatrolar Günü’nde 3 oyunu 4 farklı sahnede izleyicilerle buluşturdu. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi'nin Benim Mahallem projesine dahil 6 mahalledeki kadınlar için sahneye konulan "Kadın Hikayeleri" adlı tiyatro oyunu izleyicilerden tam not aldı.
Büyükşehir’den Dünya Tiyatrolar Günü şöleni 26.03.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında “Söz Sende”, “Kadın Hikâyeleri” ve “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını” isimli oyunları tiyatroseverler ile buluşturacak.
Büyükşehir'den "Çanakkale Destanı" 20.03.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 103. yıldönümü etkinlikleri kapsamında "Çanakkale Destanı" adlı oyunu Denizlililerle buluşturdu. Ayakta alkışlanan oyun büyük beğeni topladı.
"Dünyanın Ortasında Bir Yer" tiyatro severlerle buluştu 01.02.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Özen Yula’nın yazdığı "Dünyanın Ortasında Bir Yer" oyununu tiyatro severlerle buluşturdu. İlk kez sahnelenen oyun tiyatro severlerden büyük beğeni aldı.
Büyükşehir'den çocuklara tatil hediyesi 23.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yeni sezon oyunlarından biri olan “Masallar Diyarı” 23, 24, 30, 31 Ocak’ta çocuklar için sergilenecek.
Alkışlar Büyükşehir Tiyatrosu'na 03.12.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun yeni sezonda sahneye koyduğu “Kamyon” adlı oyun kapalı gişe oynamaya devam ediyor. Oyunu tiyatroseverlerle birlikte izleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'nin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmaya devam edeceklerini söyledi.
“Kamyon”a yoğun ilgi 21.11.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun yeni sezonu açtığı “Kamyon” oyunu yoğun ilgi çekti. Oyunda, özel olarak tasarlanan ve sahnede 50 ayrı parçanın birleştirilmesiyle oluşturulan kamyon dekoru büyük dikkat çekti.
Büyükşehir tiyatro sezonunu açıyor 17.11.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü yeni sezonda birbirinden güzel oyunları Denizlililer için sahneleyecek. 18 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 20.30'da perdelerini açacak Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu "Kamyon" adlı tiyatro oyununu sergileyecek.
Genç tiyatroculardan muhteşem gala 22.05.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün düzenlediği "Liseler arası 3. Tiyatro Şenliği"nin gala ve ödül gecesi yapıldı. 7 gün süren tiyatro şenliğinde merkez ve ilçelerden 8 lisenin hazırladığı 8 oyun sergilendi.
Çocuklar tiyatroya doydu 25.04.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında sunduğu tiyatro şenliğine 7.500 çocuk katıldı. Çocuklar için Denizli merkez ve 4 ilçede toplam 25 ayrı gösterim sunuldu.
Büyükşehir’den çocuklar için tiyatro şenliği 20.04.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocukları tiyatro ile buluşturuyor. 18-23 Nisan tarihleri arasında 9’u ilçelerde olmak üzere 24 ayrı gösterim ile çocuklara özel "Çılgın Mucitler" ve "Bizim Sokağın Çocukları" adlı tiyatro oyunları sunulacak.
Büyükşehir’den “Müsadenle Shakespeare” 28.03.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde “Müsadenle Shakespeare" adlı oyunu sergiledi.
Kadınlar Günü için sahne aldılar 09.03.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için sahne aldı. Şehir Tiyatrosu "Müsadenle Shakespeare" isimli oyunu kadınlar için sahneledi.
Şehir Tiyatrosundan “Para” 13.01.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği tiyatro etkinlikleri kapsamında Denizli’ye gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in yazdığı Para adlı tiyatro eserini sergiledi.
Büyükşehir tiyatro sezona hızlı başladı 13.10.2016
7 Ekim’de perdelerini açan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü sezonun dördüncü oyununu ücretsiz olarak Denizli Devlet Tiyatrosunda sergiledi. Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun büyük beğeni topladı.
Denizli tiyatroya doyacak 05.10.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü perdelerini 7 Ekim 2016 Cuma günü açıyor. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu, PAÜ Hasan Kasapoğlu Kongre ve Kültür Merkezi ve iki ilçede ücretsiz olarak 6 oyun sergileyecek tiyatro grupları Ekim ayında 15 kez sahne alacak.
Genç Denizli’den Tiyatro Günleri 07.06.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün düzenlediği “Liseler arası 2. Tiyatro Günleri" yapıldı. 5 lisenin katıldığı etkinlikte 6 oyun sergilendi.
‘Bay Şehir’ dünya prömiyeri yaptı 25.04.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Bay Şehir’ adlı oyunla dünya prömiyeri yaptı. Bulgaristan’da gerçekleştirilen ‘Ocean of Love’ adlı festivalde özel davetli olarak katılan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, sahneledikleri oyunla büyük beğeni topladı.
Dünya Tiyatrolar Günü'nde tiyatro şöleni 27.03.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında 5 oyun sahneye koydu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ücretsiz tiyatro oyunları beğeniyle izlendi.
Genç Denizli, Aydın'da sahne aldı 23.02.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Adnan Menderes Üniversitesi'nin Üniversiteli Aktif Gençlik Topluluğu tarafından düzenlenen etkinlikte, "Çatlaklar Oteli"ni sahneledi. Oyun, tiyatro severlerden tam not aldı.
Tiyatroya gönül veren gençler Genç Denizli'de buluşuyor 19.02.2016
Denizli'de tiyatroya gönül veren gençlerin kendilerini geliştirmeleri ve yeteneklerini sergilemelerine olanak sağlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Kocaeli Üniversitesi ile yaptığı işbirliği ile 3 gün süren doğaçlama ve oyunculuk eğitim programı düzenlendi.
Genç Denizli, 'Türkmen Düğünü' ile Bozüyük'te sahne aldı 31.01.2016
Kurulduğu günden bu yana sergiledikleri oyunlarla ulusal ve uluslararası tiyatro festivallerinden ödüllerle dönen Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü son olarak Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Metristepe Tiyatro Günleri'ne katıldı. Genç tiyatrocular sahneledikleri “Türkmen Düğünü” tiyatro gösterisi ile seyirciden tam not aldı.
Genç Denizli yeni yıla hızlı başlıyor 03.01.2016
Denizli'nin sosyal ve kültürel hayatına zenginlik katmak için birçok projeye imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, yeni yılda da vatandaşları farklı etkinliklerle buluşturmaya devam edecek. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli, Ocak 2016'da 5 tiyatro gösterimi ile 1 konser sunacak.
Ödüllü oyuna tiyatro severlerden tam not 13.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun ödüllü "3beş8 ve diğer şeyler" adlı oyunu tiyatro severlerden tam not aldı.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü perdelerini açtı 10.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, yeni sezona perdelerini "Türkmen Düğünü" adlı oyun ile açtı. Genç Denizli Tiyatro Kulübü, her hafta ücretsiz sahneleyeceği iki oyun ile izleyicilerin karşısına çıkacak.
Büyükşehir Tiyatrosu ödüle doymuyor 12.09.2015
Denizli'nin kültür ve sanat hayatına 22 yıldır hizmet veren Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 15'incisi düzenlenen "Direkler Arası Seyirci Ödülleri" kapsamında 3 ödül daha alarak kentin gururu oldu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ödül alan sanatçıları kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
Son Çanakkale'ye izleyenlerden tam not 06.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nün 100. yıl etkinlikleri kapsamında, Denizli ve Aydın olmak üzere toplamda, 14 ilçede sergilediği "Son Çanakkale" oyunu izleyenlerden tam not aldı.
Büyükşehir'den tiyatro şöleni 28.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün sahnelediği 5 oyunu Denizlililer için sahneye koydu.
Denizli tiyatroya doyacak 26.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle birbirinden farklı tiyatro etkinlikleri hazırladı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli Tiyatro Kulübü, 5 gösterim ile Denizlililerin karşısına çıkacak.
Genç Denizli'den "Son Çanakkale" 19.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nün 100. yıl etkinlikleri kapsamında "Son Çanakkale" oyununu sergiledi. İzleyicilere Çanakkale ruhunu yaşatan Genç Denizli Tiyatro Kulübü, oyunu Aydın Buharkent ve Kuyucak ile Denizli'nin birçok ilçesinde de sergiliyor.
"Hansel ve Gratel" çocuklarla buluştu 05.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları efsanevi çocuk kahramanı Anhelmus'un Hansel ve Gratel masalı ile çocukların karşısına çıktı.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü Baklan'da 03.03.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü oyunlarını ilçelere taşımaya devam ediyor. Genç Denizli Tiyatro Kulübü Efkar-ı Gençlik oyununu Baklanlılar için sergiledi.
Büyükşehir ücretsiz sanat etkinliklerine devam ediyor 25.02.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, tiyatro sanatçısı Merve Engin'in sahneye koyduğu "Kıyıya Oturmanın Böylesi" adlı tek kişilik oyunu Denizlililerle buluşturdu.
Büyükşehir ücretsiz sanat etkinliklerine devam ediyor 20.02.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz kültür sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Büyükşehir Belediyesi, Oyuncu Merve Engin'in sahneye koyduğu "Kıyıya Oturmanın Böylesi" adlı tek kişilik oyunu Denizlililerle buluşturuyor.
Küçüklerin kukla keyfi 23.12.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından Folklorik Bez Bebek Müzesi'ne çevrilen tarihi Balcı Evi'nde öğrenciler için kukla oyunu sergilendi. Küçükler "Mıstık ile Bonbon" adlı kukla oyununa hayran kalırken, gösterinin ardından Folklorik Bez Bebek Müzesi'ni gezme imkanı buldu.
"Söz Sende" Denizlililerle buluştu 11.12.2014
Modern doğaçlama tiyatrosunun biçimlerinden biri olan “Tiyatro Sporu”nu Denizli’de ilk defa seyirciyle buluşturan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü izleyicilerden tam not aldı.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü ilçelerle buluşuyor 20.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, yeni sezonda ilçelerle buluşmaya başladı. Kulübün "Atölye Performansı" oyunu Sarayköy'de tiyatro severlerin beğenisine sunuldu.
Şehir tiyatrosundan “Duvarların Ötesinde” 14.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Turgut Özakman’ın “Duvarların Ötesinde” adlı oyununu tiyatro severlerle buluşturdu. Kadına yönelik suç kavramlarını sorgulayan tek perdelik oyun izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Oyun, Kasım ayı boyunca her cumartesi tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek.
Genç Denizli'den tiyatro şöleni 06.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, "Düğün" ve "Son Çanakkale" oyunları ile izleyicilerden tam not aldı. Ekim ayında sahneledikleri 6 oyun ile tiyatro severlere unutamayacakları saatler yaşatan Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Kasım ayında da 7 farklı oyunu sahneye koyacak.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü sezona hızlı başladı. 16.10.2014
Eylül ayında yeni sezona perdelerini açan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, sezonun üçüncü haftasında "Efkar-ı Gençlik" isimli yeni tiyatro oyununu sergiledi. Haftada iki gün Çatalçeşme Oda Tiyatrosunda ücretsiz olarak oyunlarını sergileyen Genç Denizli Tiyatro Kulübü, "Efkar-ı Gençlik" ile izleyicilerden tam not aldı.
Tiyatro tutkunu gençler yeteneklerini sergiliyor 08.10.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, son iki yılda sergilediği tiyatro oyunlarında 40 bin seyirciye ulaşırken, yüzlerce tiyatro tutkunu genç yeteneklerini sergileme imkanı buldu.
Egeli tiyatrocular Denizli'de buluştu 20.09.2014
Kıyı Ege ve İç Ege Tiyatrolar Birliği üyeleri Denizli'de buluştu. Egeli tiyatrocular atölyelerden söyleşilere, sokak gösterilerinden sahne oyunlarına Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde dostluk ve sanat için bir araya geldi. Konuklar, Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün ilk kez sahneye koyduğu "Taziye" oyununu da birlikte izledi.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü perdelerini açıyor 18.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, 19 Eylül Cuma günü Saat 20.30'da "Taziye" oyunuyla perdelerini açıyor. Genç Denizli Tiyatro Kulübü üyesi gençler yeteneklerini Taziye oyunuyla sergileyecek.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü Ramazan'a renk katıyor 03.07.2014
Ramazan ayında tüm ilçelerde sahne alması planlanan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün ilk durağı Bekilli oldu. Oyunlarıyla Ramazan'a renk katan Genç Denizlililer performanslarıyla göz doldurdu.
Genç tiyatrocular usta tiyatroculara taş çıkardı 25.04.2014
Kültürel etkinliklerin yoğun bir şekilde devam ettiği Denizli’de Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü Oyuncuları tarafından sahnelenen ve seyircilerden büyük ilgi gören “Kurban” isimli oyun tiyatro severlerin beğenisini topladı.
Gençler tam puan aldı 21.04.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü tarafından uyarlanan ‘Efkarı Gençlik’ adlı oyun tiyatro severleri bir araya getirdi. Gençlerin toplumsal hayatta yaşadıkları olayları komik bir dille sergileyen genç tiyatrocular izleyenlerden tam puan aldı.
Şehir Tiyatrosu'ndan Kül Kedisi Masalı 02.04.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu hem yetişkin hem de çocuk oyunları olmak üzere tiyatro severlere birbirinden güzel gösterimleri ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor
Genç Denizli Tiyatro Külübü Büyüledi 19.03.2014
Denizli Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında sunduğu Son Çanakkale oyunuyla izleyenleri büyüledi
Şehir Tiyatrosundan 25. Oyun 04.03.2014
Denizli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, haftalardır gösterimde olan ve Milli Mücadele yıllarında Denizli'nin yaşadıklarını anlatan “3Taş” isimli oyunun gösterimine devam ediyor.
15 Bin Denizlili Genç Gerçek Kahramanları İle Tanıştı 25.12.2013
Denizli'de yaşayan çocukların ve gençlerin gerçek kahramanlarını tanımaları amacı ile hayata geçirilen Denizli'nin Kahramanları adlı müzikal tiyatral oyun kendi alanında önemli bir başarıya imza attı. Denizli Belediyesi'nin himayesinde gerçekleşen tiyatro oyununu 15 bin liseli genç izledi.
Tiyatro Festivali'nde Tarihi Oyun 15.05.2013
Denizli Belediyesi, 29. Uluslararası Amatör Tiyatro Festivali kapsamında düzenlediği Milli Mücadele ve Çanakkale Savaşı’nı anlatan 3 Taş oyunu, 81 ilden gelen gazi ve ailelerinden büyük beğeni aldı.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü Büyüledi 06.05.2013
Denizli Belediyesi’nin Genç Denizli Kulüpleri, öğrendiklerini oyunlarıyla sergileyerek izleyenleri büyüledi.
Genç Denizli Kulüp Üyeleri Büyüledi 26.03.2013
Denizli Belediyesi’nin Genç Denizli Kulüpleri, öğrendiklerini oyunlarıyla sergileyerek izleyenleri büyüledi. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan da kulüplerde yer alan gençlere sertifika verdi.
Bu Habere Çocuklar Çok Sevinecek 29.01.2013
Denizli Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü kursiyerleri, çocukları çok sevindirecek tiyatro oyununa imza atıyor. Yedi Köyün Yargıcı oyunu, Şubat ayı ortalarında çocuklarla buluşuyor.
Denizli Tiyatroya Doydu 30.03.2012
Denizli Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında 4 farklı tiyatro oyununu ücretsiz tiyatroseverlerle buluşturdu. Oyunlar, izleyenlerden büyük beğeni aldı.
Tiyatro Yeniden, "yeniden" yollarda 30.09.2011
Denizli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, turneye çıkıyor. Denizli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ‘Tiyatro Yeniden’ adlı oyunu Karadeniz Ereğli'de sahneleyecek.
27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü 29.03.2011
Denizli Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde ‘Kadın Hikayeleri’ ve ‘Ah Şu Gençler’ adlı tiyatro oyununu tiyatro severlerle buluşturdu.
27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü 24.03.2011
Denizli Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar günü nedeniyle “Kadın Hikayeleri” ve “Ah Şu Gençler” adlı tiyatro oyununu tiyatro severlerle buluşturacak.
Safahat Oyunu Büyük İlgi Gördü 22.03.2011
Denizli Belediyesi, ünlü fikir adamı Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günleri kapsamında Safahat adlı tiyatro oyununu ücretsiz izleyiciyle buluşturdu. Ünlü tiyatrocu ve TV dizilerinin başarılı karakter oyuncusu Ahmet Yenilmez’in oynadığı Safahat, izleyicilerden büyük ilgi gördü.
Ofsayt Osman Tiyatroseverlerle Buluştu 26.01.2011
Denizli Belediyesi, hafta sonu ‘Ofsayt Osman’ adlı oyunu tiyatro severlerle buluşturdu.
Sarıkamış Kar Şehitleri Anıldı 30.12.2010
Denizli Belediyesi, Tek Kurşun Atılmadan -40 derece Soğukta Donarak Ölen 90 Bin Sarıkamış Şehidi Anısına Anma Gecesi Düzenledi
Sarıkamış Kar Şehitlerini Anma Etkinliği 24.12.2010
Denizli Belediyesi, 90 bin kişinin tek kurşun atılmadan -40 derece soğukta donarak şehit olduğu Sarıkamış Muharebesi’ni konu alan tiyatro ve konferans düzenliyor.
Geleceğin Umutları Sahnede 02.07.2010
Denizli Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen ‘Geleceğin Umutları Sahnede’ adlı tiyatro oyunu seyircileri ile buluştu.
Denizli Belediyesinden Ücretsiz Tiyatro 31.03.2010
Denizli Belediyesi 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde Büyük Sünnet Düğünü adlı tiyatro oyununu tiyatroseverlerle buluşturdu. 2 perdelik ortaoyununu sahneleyen Pamukkale Üniversitesi Tiyatro Kulübü Hayal Perdesi oyuncuları ayakta alkışlandı.
Denizli Belediyesi'nden Ücretsiz Tiyatro 05.03.2010
Denizli Belediyesi, ücretsiz kültür sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Belediyesi ‘Arka Bahçemde Afrodit Var’adlı tiyatro oyununu tiyatroseverlerle buluşturdu.
Denizli Belediyesi`nden Ücretsiz Tiyatro 03.04.2009
Denizli Belediyesi, ücretsiz kültür sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, ‘fotoğraflı’ adlı tiyatro oyununu tiyatroseverlerle buluşturdu.
Denizli Tiyatro Festivaliyle Coşacak 22.05.2007
Denizli Belediyesi, bu yıl 23. gerçekleşecek Uluslararası Amatör Tiyatro Festivali için hazırlıklarını tamamladı. Festivale, 6’sı yabancı olmak üzere 18 tiyatro gurubu katılarak Denizlililer’i tiyatroyla coşturacak.
‘Yaramaz Nuri’ 23.04.2007
Denizli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde binlerce çocuğa ücretsiz tiyatro oyunu sundu.
Başkan Ve Hayalet`e Başkanlardan İlgi 28.03.2007
Denizli Belediyesi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde Başkan ve Hayalet Oyununu izleyiciyle buluşturdu. Oyuna, özellikle belediye başkanları olmak üzere çeşitli kurumlardaki başkanlar, yoğun ilgi gösterdi.
27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü 26.03.2007
Denizli Belediyesi, gerek yetişkinlere yönelik gerekse çocuklara yönelik tiyatro oyunlarını ücretsiz izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor. Denizli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde de, “Başkan ve Hayalet” Oyununu tiyatro sevenlerle buluşturacak.
Çanakkale Zaferi`nin 92. Yılı 21.03.2007
Denizli Belediyesi’nin, 92. yıl önce kanları pahasına düşman askerleriyle savaşarak bu vatanı bizlere armağan eden şehitlerimizin anısına düzenlediği anma haftası etkinlikleri, devam ediyor. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün düzenlediği anma etkinliklerinin ilk 3 gününde, Denizli Belediyesi Konservatuarı Çanakkale Oratoryosu, Belgesel Gösterisi ve Denizli Belediyesi Çocuk Korosu yer aldı.
İstiklal Marşı Kabulünün 86. Yılı 13.03.2007
Denizli Belediyesi, İstiklal Marşı’nın kabulünün 86. Yılı ve Mehmet Akif Ersoy’un anısına, anma programı düzenledi. Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’ndaki anma programına, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Denizli Vali yardımcılarından Muhsin Çatmadım ve Halil İbrahim Ertekin ile çok sayıda vatandaş katıldı
Denizli Belediyesi`nden Ücretsiz Tiyatro 10.02.2007
Denizli Belediyesi, ‘hafta sonu nereye gitsek’ diyenler için hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik ücretsiz 2 oyun sergiliyor. Denizli Belediyesi tiyatro etkinlikleri kapsamındaki oyun Bir Avuç Yaşam, 10 Şubat 2007 Cumartesi günü saat 19:00’da, 11 Şubat 2007 Pazar günü 18:00’da olmak üzere 2 seans yetişkinlerin beğenisine sunulacak.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr