Gençler tam puan aldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü tarafından uyarlanan ‘Efkarı Gençlik’ adlı oyun tiyatro severleri bir araya getirdi. Gençlerin toplumsal hayatta yaşadıkları olayları komik bir dille sergileyen genç tiyatrocular izleyenlerden tam puan aldı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü üyeleri sergiledikleri ‘Efkarı Gençlik’ isimli oyun ile izleyenleri büyüledi.
Genç Denizli Tiyatro Kulübünün 11. oyunu olan Yönetmenliğini Ozan Özdemir’in yaptığı ‘Efkarı Gençlik ‘adlı oyun Çatalçeşme Oda tiyatrosunda tiyatro severlerle buluştu.
Yetişkinlerle gençlerin yaşadığı sıkıntılarla, gençlerin toplumsal hayatta başlarına gelen olayların komik bir dille anlatıldığı oyun izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. 3 farklı oyunun uyarlaması olan gösteri Genç Denizli Kulübü’nün en genç üyeleri tarafından sahnelendi.

GENÇLERİN İLGİSİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Kulübü’nün çeşitli gösteriler ile halkın ve tiyatro severlerin karşısına çıktığını kaydeden Yönetmen Ozan Özdemir, “Gençlerimizin kulübümüze gösterdikleri ilgi ve elde ettikleri başarı bizleri mutlu ediyor” dedi.

AMAÇ SANATIN FARKINDALIĞINI GENÇLERE ANLATMAK
Genç nesillerin büyük başarılara imza attığını görmek bizleri mutlu ediyor diyen oyunun Yönetmenlerinden Hakan Kurt ise “Amacımız, sanatın farklı dallarında siz gençlere yönelik etkinlikler düzenleyip bu alanlarda kendinizi yetiştirmenizdir. Bu oyunla ne kadar yetenekli olduğunuzu ortaya koydunuz. Profesyonel oyunculara taş çıkaracak güzellikte rol yaptığınızı bizlere gösterdiniz. Ben bu güzelliği bizlere yaşatan gençlerimize ve her daim bizlere destek olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Oyunun bitimiyle birlikte izleyenler oyuncuları uzun süre ayakta alkışladı.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr