Ana Sayfa Kültür & Sanat Tiyatro Gösterileri Genç Denizli Tiyatro Kulübü Ramazan'a renk katıyor

Genç Denizli Tiyatro Kulübü Ramazan'a renk katıyor

Ramazan ayında tüm ilçelerde sahne alması planlanan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün ilk durağı Bekilli oldu. Oyunlarıyla Ramazan'a renk katan Genç Denizlililer performanslarıyla göz doldurdu.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, geçmiş Ramazanları aratmamak için farklı bir program hazırladı. Tiyatro gösterileriyle Ramazan'a renk katacak Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün tüm ilçelerde sahne alacağı belirtilirken, ilk oyun Bekilli ilçesinde sahneye kondu.

Genç Denizli Tiyatro Kulübü kursiyerlerinin hazırladığı, yönetmenliğini Hediye Uğan ve Ozan Özdemir'in yaptığı “Tahir ile Zühre” ve “Kanlı Nigar” adlı oyun izleyicilerden tam not aldı. Sahne ve kostümleriyle profesyonel tiyatrocuları aratmayan Genç Denizlililer yaklaşık 2 saat süren oyunlarıyla geceye renk kattı.

Geçmiş Ramazanları aratmayan gösterilerin Bekilli ilçesi ile başladığı ifade edilirken Ramazan ayı boyunca toplam 17 ilçede de sahne alacağı kaydedildi. Genç Denizlililer eğlenceli zaman geçirmek için ilçelerdeki gösterilerine tüm vatandaşları davet etti.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr