Ana Sayfa Kültür & Sanat Tiyatro Gösterileri Genç Denizli'den tiyatro şöleni

Genç Denizli'den tiyatro şöleni

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, "Düğün" ve "Son Çanakkale" oyunları ile izleyicilerden tam not aldı. Ekim ayında sahneledikleri 6 oyun ile tiyatro severlere unutamayacakları saatler yaşatan Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Kasım ayında da 7 farklı oyunu sahneye koyacak.
Eylül ayında yeni sezona perdelerini açan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, sahneye koydukları oyunlar ve gösterdikleri performans ile tiyatro severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Anton Çehov'un güldürü, entrika ve eğlence öğelerini barındıran "Düğün" adlı oyununu Hediye Uğan yorumu ile sahneye koyan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, izleyicileri kahkahaya boğdu. Seyirciler tarafından yoğun ilgi gören oyun Kasım ayı programında tekrar tiyatro severler ile buluşacak. Yönetmenliğini Hakan Kurt'un üstlendiği ve Çanakkale Zaferi kahramanlarının anlatıldığı "Son Çanakkale" tiyatro oyununda yer alan oyuncuların performansı da izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Çanakkale Savaşı'na giden askerlerin aileleri ile vedalaşmaları ve cephede yaşanılan olayları anlatan oyun seyircileri o yıllara götürdü. Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, "Düğün" ve "Son Çanakkale" oyunları ile izleyicilerden tam not alırken, Ekim ayında sahneledikleri 6 oyun ile tiyatro severlere unutamayacakları saatler yaşattı.

Kasım ayı programı

Genç Denizli Tiyatro Kulübü, Kasım ayında da 7 farklı oyunu sahneye koyacak. Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün, Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'ndaki Kasım ayı program ise şöyle: "7 Kasım Cuma 20.00 Atölye Performansı, 9 Kasım Pazar 20.00 Kurban, 16 Kasım Pazar 20.00 Taziye, 21 Kasım Cuma 20.00 Efkar-ı Gençlik, 23 Kasım Pazar 20.00 Çatlaklar Oteli-1, 28 Kasım Cuma 20.00 Çatlaklar Oteli-1, 30 Kasım Pazar 20.00 Düğün."+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr