Ana Sayfa Kültür & Sanat Tiyatro Gösterileri Aşk ve Gurur Büyükşehir sahnesinde

Aşk ve Gurur Büyükşehir sahnesinde

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sezonun kapanış oyununu “Aşk ve Gurur” adlı eser ile yaptı. Oyunun çok keyifli olduğunu belirten Başkan Çavuşoğlu, “Tüm sokaklarının sanatla barıştığı, sanatla yaşadığı ve daha da güzelleştiği bir şehri hep beraber inşa edelim istiyoruz” dedi.
Başkan Çavuşoğlu: “Sanatla yaşayan bir şehir istiyoruz”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu sezonun kapanış oyununu Aşk ve Gurur adlı eser ile yaptı. Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği Aşk ve Gurur adlı eser, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluştu. Bir konakta yaşanan aşkları ve yanlış anlamalardan doğan karışıklıkların yol açtığı komik durumları anlatan oyun büyük bir beğeni ile izlendi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun da izlediği 2 perdelik oyunda muhteşem bir performans sergileyen Şehir Tiyatrosu oyuncuları uzun süre ayakta alkışlandı. Oyun sonunda sahneye davet edilen Başkan Çavuşoğlu, tüm tiyatrocuları tek tek tebrik etti.

Hep beraber başaracağız

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, oyunun çok keyifli olduğunu belirterek, bu anlamda başta Genel Sanat Yönetmeni Önder Tahmaz olmak üzere tüm tiyatroculara teşekkür etti. Başkan Çavuşoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bizden önce başlayan bu sanat sürecini daha da keyifli, daha da güzel bir yere getirmek hep beraber başaracağımız bir şey. Tüm sokaklarının sanatla barıştığı, sanatla yaşadığı ve daha da güzelleştiği bir şehri hep beraber inşa edelim istiyoruz. Bu anlamda da bu güzel geceye eşlik vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Çavuşoğlu konuşmasının ardından Genel Sanat Yönetmeni Tahmaz’a çiçek verdi.


+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr