Bu Sergiye Gidilir

Denizli Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, geliri ile satılmayan oyuncak ve eşyaların tamamının Sevgi Eli’ne bağışlanacağı sergi açtı.
   Kadın Meclisi, Halk Eğitim Merkezi hocalarının desteğiyle kadınların el becerilerini geliştirmek amacıyla el işi ve oyuncak kursu düzenledi. Kurs haftada 2 gün olmak üzere 16 saat sürdü.    Kursiyerler, kursun bitiminde sergi açarak yeteneklerini gösterdi.
Kent Konseyi Binası’ndaki serginin açılışına Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın eşi Berrin Zolan, Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Doğan ile çok sayıda davetli katıldı. Sergilenen birbirinden güzel el işleri ile birçok oyuncak, hayırseverlerin bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Sevgi Eli yararına satışa sunuldu.
  Meclis Başkanı Ayşe Doğan, serginin ihtiyaç sahiplerine yönelik düzenlendiğini belirterek, ‘Amacımız, hem kursiyerlerimizin öğrendiklerini gösterebileceği bir sergi açmak hem de ihtiyaç sahiplerine bir fayda sağlamaktır. Sergiyle bu amacımıza ulaştık. Bize destek olan Halk Eğitim Merkezi yetkililerine teşekkür ediyorum’ dedi.
   Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ın eşi Berrin Zolan da, kadın meclisinin örnek bir davranışta bulunduğunu ifade ederek, ‘Kursiyerlerimiz açtıkları sergiyle ne kadar yetenekli olduklarını gösterdi. Gelirin ve kalan eşyaların Sevgi Eli’ne bağışlanması ise ayrı bir güzelliktir. İnşallah kursiyerlerimizin ve kadınlarımızın bu davranışı hepimize örnek olur’ dedi.
Daha sonra 2 gün açık kalacak sergi izleyenlerin beğenisine sunuldu.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr