Ana Sayfa Kültür & Sanat Sergiler Dini Yayınlar Fuarı Açıldı

Dini Yayınlar Fuarı Açıldı

Denizli Belediyesi ve Yeni Cami Derneği'nin işbirliği ile düzenlenen Dini Yayınlar Fuarı açıldı. Fuar, Ramazan ayı boyunca gezilebilecek.
   Delikliçınar'daki Yeni Cami avlusunda düzenlenen fuarın açılışına Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, İl Müftüsü Aleattin Gürpınar, Yeni Cami Derneği yönetimi ve vatandaşlar katıldı.
   İl Müftüsü Gürpınar, açılan fuarın büyük fuarların oluşmasına öncü olacağını belirterek, ‘Herkesin bu fuarı gezip faydalanmasını istiyoruz. İnşallah vatandaşlarımız, dini yayınlarla ilgili aradıkları tüm bilgilere bu fuarda ulaşabilecekler. Fuarın açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Böyle fuarlar büyük fuarlarında öncülüğünü yapacak’ dedi.
   Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan da açılışta yaptığı konuşmada, ‘Yeni Cami Derneği tarafından belediyemize fuar açılışıyla ilgili yapılan başvurunun ardından böyle bir fuara katkı koymamızın yararlı olacağını düşündük. İnşallah bu fuarı önümüzdeki yıllarda daha büyük alanlarda daha büyük katılımlarla gerçekleştiririz. Fuarda çok faydalı bir iş yaptığımızı ortaya çıkacak. Bu fuara katkı koyan tüm yayınevlerine teşekkür ediyorum’ dedi.
   Daha sonra Zolan, Özer, Gürpınar ve dernek yönetimi ile vatandaşlar birlikte fuarı açtı. Başkan Zolan, fuarı gezerken karşılaştığı vatandaşlara kitap hediye etti.
Fuar, Ramazan ayı boyunca açık kalacak.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr