Ana Sayfa Kültür & Sanat Sergiler El Sanatları Sergisine Yoğun İlgi

El Sanatları Sergisine Yoğun İlgi

Denizli Belediyesi'nin destek verdiği ve 1 hafta açık kalan El Sanatları Sergisi büyük ilgi gördü. Sergiyi yüzlerce kişi gezdi.
  Turan Bahadır Sergi Salonu'nda, açılışını Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Ali Değirmenci'nin yaptığı sergi, bir hafta boyunca sanatseverlerin ilgisine sunuldu.
   Denizli Belediyesi'nin destek verdiği bir yıl süren kursta 30 kursiyer katıldı ve emeklerini açtıkları sergiyle sanat sevenlerin beğenisine sundu. Sergide, tasarım ve çizimleri Halk Eğitim Merkezi Öğretmenlerinden kurs eğitmeni Ayten Bağcı'nın yaptığı 300 dolayında el sanatı sergilendi. Nakışlar, pikeler ve tiyatroya sahne kostümleri 1 yıllık çalışmanın sonucu olarak ortaya çıktı. Birçok sanatsever tarafından büyük beğeniyle gezilen sergi 1 hafta boyunca açık kaldı.
   Öğretmen Bağcı, kursların Denizli Belediyesi'nin destekleriyle verildiğini kaydederek, '30 kursiyerimiz 1 yıl boyunca bu kursa katılarak el sanatları alanında kendilerini geliştirdi. Sonucunda ise eserlerini açılan sergiyle herkesle paylaştı. Ben gerek kursa destek olan ve gerekse serginin açılmasına katkı koyan Başkanımız Osman Zolan'a teşekkür ediyorum' dedi.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr