Yol Projeleri

 
Büyükşehir ile daha güvenli ulaşım 07.11.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, trafiğin güvenli bir şekilde akışının sağlanması, kazaların en aza indirgenmesi, sürücülere rehberlik etmesi ve işaretlemelerin eksiksiz olması çalışmaları kapsamında 26.600 metrekare yol çizgisi yeniledi. Büyükşehir Belediyesi her yıl 250.000 metrekare yol çizgisi yeniliyor.
Kızılcabölük, Büyükşehir ile güvenli ve konforlu yollara kavuştu 26.10.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, altyapı, doğalgaz ve elektrik hatlarının yer altına alınmasının ardından Tavas ilçesinin Kızılcabölük Mahallesi’nde yol ve kaldırım düzenleme çalışması yaptı. Asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, vatandaşlarla bir araya gelerek dertlerini dinledi.
Büyükşehir hizmet destanları yazmaya devam ediyor 10.10.2023
Honaz ve Serinhisar ilçelerini ziyaret ederek hemşehrileriyle kucaklaşan Başkan Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesinin yatırım ve hizmetlerini inceledi. Denizli’nin 19 ilçesi, 616 mahallesinde gece gündüz gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, "Bugüne kadar el ele, kol kola yürüdük, kentimizin dört bir tarafında hizmet destanları yazdık” dedi.
Okul yolu artık daha konforlu ve güvenli 27.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Pamukkale Belediyesi işbirliği ile Pınarkent Mahallesi Ortaokulu’nun ulaşım yollarına sıcak asfalt döküldü. Başkan Zolan ve Başkan Örki, öğrenci ve öğretmenlerin okula rahat ve kolay bir şekilde ulaşmaları amaçlanan asfalt döküm çalışmalarını inceledi.
Büyükşehir eski Honaz yolunu yeniliyor 14.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesi, eski Honaz yolu olarak bilinen Karakurt Mahallesi ile Honaz ilçesinin Ovacık Mahallesi arasındaki 8 kilometrelik yolu asfaltlayarak daha güvenli ve konforlu hale getirdi. Asfaltlama çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, göstermiş oldukları sabır ve destekten dolayı tüm vatandaşlara teşekkür etti.
Büyükşehir ile güvenli ve konforlu yollar 11.09.2023
Denizli Büyükşehir Belediyesinin bu sezon 500 km’nin üzerinde asfalt yol hedefiyle başlattığı seferberlik sürüyor. Çardak ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaşarak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, Denizli’nin dört bir tarafında yaptıkları ulaşım yatırımlarıyla vatandaşları daha güvenli ve konforlu yollara kavuşturduklarını vurguladı.
Büyükşehir’den örnek bir akıllı kavşak düzenlemesi daha 04.09.2023
Akıllı kavşak düzenlemeleriyle trafiği daha akıcı ve güvenli hale getirmeye devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir uygulama da YSE Kavşağı’nda hayata geçirdi. Büyükşehir Belediyesi, bölgede yaptığı düzenleme ile yol güvenliğini de had safhaya çıkartarak trafiğe nefes aldıracak.
Başkan Zolan’dan Bozkurt’ta gece asfalt mesaisi 22.05.2023
Bozkurt ilçe merkezinde altyapısını tamamladıkları Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gece yarısı yaptıkları asfaltlama çalışmasını inceleyen Başkan Zolan, gecenin bu saatinde işlerinin başında olduklarını vurgulayarak, “Hiçbir ayrım yapmadan her ilçemize, her mahallemize hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.
Büyükşehir ile Bozkurt’un güzelliğine güzellik katılıyor 25.01.2023
Bozkurt ilçe merkezinde tamamladıkları altyapı çalışmalarının ardından baştan aşağı yenilenen üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, “Bozkurt’umuzun hak ettiği hizmeti vermeye devam ediyoruz” dedi.
Denizli, güvenli ve konforlu yollara Büyükşehir ile kavuşuyor 10.12.2022
Denizli’nin önemli ihracat merkezlerinden biri olan Buldan ilçesine bağlı Yenicekent Mahallesi’nin yol çilesi Büyükşehir Belediyesi ile tarihe karışıyor. Geçmişte kazalara sebep olan yolun genişletilip daha güvenli ve konforlu hale getirildiğini ifade eden Başkan Osman Zolan, "Söz verdik, yaptık" dedi.
Başkan Zolan yılın son mesaisinde asfalt çalışmalarını inceledi 01.01.2022
Denizli Büyükşehir Belediyesi alt yapısını tamamladığı Sevindik Mahallesi’ndeki ana arterlerde geçici asfalt çalışmalarına başladı. Yılın son mesaisinde asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, “2021 yılının son gününde de hizmet üretmeye, vatandaşlarımızın dertleriyle dertlenmeye devam ediyoruz” dedi.
Çileli yollara Büyükşehir eli değiyor 25.12.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için bu sezon başlattığı asfalt çalışmaları kapsamında 62 farklı güzergahta 320 kilometre yolu asfaltladı. Çok yoğun ve verimli bir asfalt sezonu geçirdiklerini belirten Başkan Zolan, "Bizim tek derdimiz milletimize hizmet etmek" dedi.
Büyükşehir’den 11 mahallenin ulaşım sorununa neşter 05.10.2021
Kocabaş-Kızılyer-Honaz arasındaki engebeli ve yıpranmış yol sorununa el atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, toplamda 11 mahalleye hizmet eden ana arter niteliğindeki yolu tamamen yeniliyor. Asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, "Vatandaşlarımıza hizmet için varız" dedi.
Güzelpınar'ın yolu artık daha güzel 02.10.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Irlıganlı ile Güzelpınar Mahallesi arasındaki yol sorununa el attı. 6,5 km'lik güzergahı yenileyerek yolu konforlu ve güvenli hale getirdiklerini belirten Başkan Zolan, "Vatandaşlarımız hizmetin en güzelini hak ediyor" dedi.
Büyükşehir, asfalt çalışmalarında hız kesmiyor 08.09.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çameli Belediyesi ile işbirliğinde 10 ayrı mahallede toplamda 30 kilometrelik asfalt çalışması gerçekleştirdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşların huzur ve mutluluğu için el ele, gönül gönüle çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
Büyükşehir'in asfalt seferberliği devam ediyor 06.09.2021
Serinhisar ilçesi ile Yatağan Mahallesi arasındaki engebeli ve yıpranmış yol sorununa el atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 4,5 km'lik güzergahı tamamen yeniledi. Çalışmaları inceleyen Başkan Osman Zolan, "Yol yapmaya, milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz" dedi.
Büyükşehir'den yeni sezonda 450 km asfalt 19.06.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi 2021 yılı sezonunda il genelinde 450 km yolu asfaltla buluşturacak.
Büyükşehir sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviriyor 12.05.2021
Sokağa çıkma kısıtlamalarını fırsata çeviren Denizli Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Bulvarı'nda trafiği daha da rahatlatıp güvenli hale getirmek için 2 farklı noktada yeni kavşak düzenlemesi yaptı. Düzenleme yapılan kavşaklar kısa sürede trafiğe açılırken, çevre düzenleme çalışmalarının da yapılacağı kaydedildi.
Büyükşehir depremzedeler için seferber 10.03.2021
Depremde zarar gören vatandaşlar için yapılan Acıpayam TOKİ Konutları bölgesinde alt yapı çalışmalarını tamamlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, üst yapıyı da sıcak asfaltla buluşturdu. Depremzedeler için Büyükşehir'in tüm imkanlarıyla seferber olduğunu vurgulayan Başkan Zolan, "Bizim tek derdimiz var milletimize hizmet etmek" dedi.
Büyükşehir'den asırlık bir yatırım daha 20.02.2021
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli trafik aks noktalarından biri olan Ali Marım Bulvarı ile bölge için hayati önemi bulunan kavşak düzenleme çalışmasını tamamladı. Tarihi bir yatırımla 4 şerit gidiş, 4 şerit geliş olmak üzere 8 şeritli yapılan 30 metre genişliğindeki yola 20.000 ton asfalt döküldü.
Başkan Osman Zolan: "Kayak merkezimiz yol kalitesiyle de dünya standartlarında" 15.11.2020
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kentin kış turizminde de önemli bir cazibe merkezi olması hedefiyle hayata geçirdiği Denizli Kayak Merkezi, yol kalitesiyle dünya standartlarına kavuştu. 12 kilometre sıcak asfalt çalışması tamamlanan yolda trafik güvenliğini had safhaya çıkartacak tüm önlemler de alındı.
"Beyağaç’taki hizmet destanı devam ediyor" 03.11.2020
Alt yapısını tamamen yeniledikleri Beyağaç ilçesinde başladıkları sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Zolan, "Vatandaşlarımızın nerede neye ihtiyacı varsa gidermeye devam ediyoruz. Beyağaç’taki hizmet destanı devam ediyor. Denizlimiz her şeyin en güzelini hak ediyor" dedi.
Büyükşehir’den örnek bir kavşak düzenlemesi daha 02.11.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ali Marım Bulvarı, Hasan Gönüllü Bulvarı, Başkarcı Yolu ve Göveçlik Yolu kesişiminde başlattığı kavşak düzenlemesinde sona gelindi. Çalışmaları inceleyen Başkan Zolan, örnek bir kavşak düzenlemesi daha gerçekleştirdiklerini söyledi.
Çivril Ege'de parmakla gösteriliyor 01.05.2020
Çivril ilçesinde sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Çivril bugün Ege'de parmakla gösterilen bir ilçe haline gelmiştir" dedi.
Çivril Çıtak’ta alt ve üst yapı tamam 28.04.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi, alt yapısını tamamladığı Çivril ilçesinin Çıtak mahallesini sıcak asfalta buluşturdu. Mahalleye 6 bin 300 ton sıcak asfalt döküldü.
Büyükşehir ulaşım yatırımlarını 2019'da da sürdürdü 10.02.2020
Denizli'de hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla Türkiye'ye örnek olan Büyükşehir Belediyesi, 2019 yılında 140 km asfalt yol ile 120 km beton kilit parke yol ve kaldırım çalışması yaptı. Büyükşehir Belediyesi geçen yıl 50 metre genişliğindeki yeni çevre yolu ile 30 metre genişliğindeki Yeni Caddeyi de hizmete sundu.
Çivril Irgıllı ve Özdemirci sıcak asfalta kavuştu 09.02.2020
Denizli Büyükşehir Belediyesi, alt yapısını tamamladığı Çivril ilçesinin Irgıllı ve Özdemirci mahallelerini sıcak asfalta buluşturdu. İki mahalleye toplamda 13 bin 200 ton sıcak asfalt döküldü.
Antalya-İzmir yolunda rutin bakım çalışması 27.12.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Üçgen Köprülü Kavşaklarının Antalya-İzmir gidiş güzergahında rutin bakım çalışmaları yapacak. Söz konusu güzergahın hafta sonu trafiğe kapatılacağı açıklanırken, alternatif yol olarak ise Zeybek Köprülü Kavşağı kullanılacak.
Başkan Osman Zolan Babadağlılarla kucaklaştı 07.12.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ tarafından alt yapısı sil baştan yenilenen Babadağ İlçesinin Kelleci Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmaları tamamlanıyor. Sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, Babadağlı hemşehrileriyle kucaklaştı.
Akıllı kavşaklarla trafik daha hızlı ve güvenli 16.08.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, akıllı kavşaklarla trafiği daha hızlı ve güvenli hale getirmeye devam ediyor. Ali Dartanel Caddesi üzerinde 2 kavşakta düzenleme yapan Büyükşehir Belediyesi bölgede yaşanan trafik sorununu çözdü.
Büyükşehir çalışıyor, Denizli kazanıyor 26.05.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kangrene dönen Tugay Kavşağı'ndaki trafik sorununu çözmesi ile birlikte milyonlarca lira Denizlililerin cebinde kaldı. Günde ortalama 33.000 aracın kullandığı kavşağın kapasitesi saatte 400 araç artarken, geçen1 yıllık süreçte 1.188.000 litre yakıt tasarrufu sağlandı.
YENİ CADDE İLE TRAFİK FERAHLADI 21.05.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşım alanındaki yeni yatırımlarından biri olan Yeni Cadde'nin hizmete girmesiyle bölge trafiği rahatladı. Zamandan ve yakıttan büyük tasarruf sağlayan Yeni Cadde'ye tam not veren vatandaşlar bölge için "Paris gibi oldu" benzetmesi yaptı.
Denizlililerden Yeni Çevre Yoluna tam not 20.04.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin tamamladığı 50 metre genişliğindeki Yeni Çevre Yolu, trafiğe açılmasının ardından vatandaşlardan tam not aldı. Zamandan ve yakıttan büyük tasarruf sağlayan Yeni Çevre Yolunu kente kazandıran Başkan Osman Zolan’a teşekkür eden Denizlililerin ortak fikri ise “Yeni çevre yolu Denizli’ye ilaç gibi geldi” oldu.
YENİ CADDE TRAFİĞE AÇILDI 27.03.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşım alanındaki yeni yatırımlarından biri olan 30 metre genişliğindeki Yeni Cadde tamamlanarak trafiğe açıldı. Yeni Cadde, İzmir Bulvarı ile 29 Ekim Bulvarı arasında bağlantıyı sağlayarak, Örnek Caddesi, Ahi Sinan Caddesi ve Merkezefendi Caddesi trafiğinin daha da akıcı olmasını sağlayacak.
Büyükşehir'den havaalanı gibi çevre yolu 13.03.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin tamamladığı 50 metre genişliğindeki Yeni Çevre Yolu, törenle trafiğe açıldı. 4+4 olmak üzere toplam 8 şeritli, 2 parklanma alanı, bisiklet yolu ve geniş kaldırımlarıyla havaalanına benzetilen yoldan ilk olarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın kullandığı araç geçti. Ali Marım Bulvarı'nı Hal Köprülü Kavşağı'na bağlayan Yeni Çevre Yolu ile onbinlerce araç şehir merkezine girmeyecek.
Yeni Çevre Yolu açılıyor 11.03.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin tamamladığı 50 metre genişliğindeki Yeni Çevre Yolu, yarın (12 Mart 2019) akşam saat 17.00'de trafiğe açılıyor. Ali Marım Bulvarı'nı Hal Köprülü Kavşağı'na bağlayacak Yeni Çevre Yolu ile onbinlerce araç şehir merkezi trafiğine girmekten kurtulacak. Tüm vatandaşları açılışa davet eden Başkan Osman Zolan, ulaşımda dev bir yatırımı daha hizmete almaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.
Yeni Cadde ile kesintisiz ve güvenli ulaşım 23.02.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ulaşım alanındaki yeni yatırımlarından biri olan Yeni Cadde projesinde sona gelindi. Kesintisiz ulaşımın yanında yaya ve araç güvenliğinin de ön planda tutulduğu 30 metre genişliğindeki Yeni Cadde'de yapılan 50 metre uzunluğundaki çift şeritli köprü inşası da tamamlandı.
Çardak, Büyükşehir ile güzelleşmeye devam ediyor 06.02.2019
Kent merkezinin yanı sıra ilçelerde de üst yapı çalışmalarını sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, alt yapısı sil baştan yenilenen Çardak ilçesindeki Adnan Menderese Bulvarı’nda üst yapı çalışmalarına başladı.
Büyükşehir yürüyüş ve koşu yolunu yeniledi 02.02.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların spor yapıp güzel vakit geçirmesi için hayata geçirdiği Şehit Öğretmen Yusuf Batur Caddesi'ndeki yürüyüş yolunu yeniledi.
Şehit Er Yılmaz Zeren Caddesi'nin üst yapısı tamam 30.01.2019
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehrin yoğun kullanılan caddelerinden biri olan Şehit Er Yılmaz Zeren Caddesi’nin üst yapı çalışmalarını tamamladı. Trafiğe açılan caddenin yenileme çalışmaları kapsamında 2 akıllı kavşak da faaliyete geçirildi.
Yeni çevre yolunda sona yaklaşıldı 12.12.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce başladığı 50 metre genişliğindeki yeni çevre yolunun inşasında sona yaklaştı. Yeni çevre yolunun tamamlanmasıyla birlikte onbinlerce araç şehir merkezi trafiğine girmeden Üçler Bölgesi’nden Hal Köprülü Kavşağı'na ardından Bozburun Köprülü Kavşağı'na bağlanarak İzmir ve Ankara yoluna kolay bir şekilde ulaşacak.
BÜYÜKŞEHİR'DEN 2.100 KM ASFALT 20.11.2018
Denizli'nin büyükşehir olmasının ardından 19 ilçe ve 622 mahallesine hizmet etmeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bugüne kadar 550 kilometre yolda sıcak asfalt ile 1550 kilometre yolda 1. ve 2. kat asfalt çalışması yaptı.
Büyükşehir'den 5,5 milyon metrekare kilit parke taşı 12.11.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelere yönelik başlattığı beton kilit parke taşı yatırım programı kapsamında bugüne kadar 5,5 milyon metrekare taş döşendi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin kilit parke taşı programında bu yılsonu hedefi 7,5 milyon metrekare.
Büyükşehir'den trafik sorununa dev çözüm 02.10.2018
Kent genelinde sürdürdüğü başarılı ulaşım projelerini birer birer hayata geçiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, trafik sorununu büyük ölçüde rahatlatacak yeni çevre yolu projesinde sona geldi. Yeni çevre yolunda incelemede bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “50 metre genişliğinde 4 geliş, 4 gidiş olan yolumuz Denizli’nin trafik yükünü alacak" dedi.
Yeni çevre yolunda geri sayım başladı 12.09.2018
Ulaşım projeleri ile kent trafiğini büyük ölçüde rahatlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 50 metre genişliğindeki yeni çevre yolunda sona yaklaştı. Hal Köprülü Kavşağı'nın ardından Bozburun Köprülü Kavşağı'na bağlanacak 50 metre genişliğindeki yeni çevre yolu ile onbinlerce araç şehir merkezi trafiğine girmeyecek. Dev proje ile onlarca mahalle İzmir ve Ankara yoluna kolay bir şekilde ulaşacak.
Yeni Cadde'de geri sayım başladı 05.09.2018
Denizli'de ulaşım sorununu tarihe gömecek yatırımları tek tek hizmete sokan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce yapımına başladığı 30 metre genişliğindeki "Yeni Cadde" projesi ile bölge trafiğinde büyük rahatlama sağlayacak. Proje ile İzmir Bulvarı'nın yanında özellikle Örnek Caddesi, Ahi Sinan Caddesi ve Merkezefendi Caddesi trafiği daha da akıcı olacak.
Şehit Er Yılmaz Bakan Caddesi’nde üst yapı tamamlandı 08.08.2018
Kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlamasının ardından sürdürdüğü üst yapı hamlesinde sona yaklaşan Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehrin yoğun kullanılan caddelerinden biri olan Şehit Er Yılmaz Bakan Caddesi’nin asfaltlama çalışmalarını tamamladı.
SÜLEYMANLI YOLUNA BÜYÜKŞEHİR ELİ DEĞDİ 06.08.2018
Denizli'de ulaşım sorununu tarihe gömecek yatırımları tek tek hizmete sokan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli’nin doğal güzellikleri arasında yer alan Süleymanlı Yayla Gölü'ne ulaşımı kolaylaştırmak adına yol düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Doğa harikası göle ulaşım sağlayan 6 kilometrelik yol genişletildi, virajlar daha güvenli hale getirildi.
Denizli yeni çevre yoluna kavuşuyor 05.07.2018
Denizli'de hayata geçirdiği ulaşım projeleri ile kent trafiğini büyük ölçüde rahatlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, geleceğe damga vuran projelerine devam ediyor. İzmir Yolu üzerinde Hal Kavşağı'ndan Merkezefendi İlçesinin Gümüşler, Üçler, Göveçlik, Yenişafak, Karahasanlı ve Adalet Mahallesi'ne giden 50 metrelik yeni çevre yolu yapımını gerçekleştiriyor. Yaptıkları projelerle kent trafiğini rahatlattıklarını Denizli’nin bir yeni çevre yoluna daha kavuşacağı müjdesini veren Başkan Osman Zolan, “Denizlimize yakışır bir çevre yolu yapıyoruz" dedi.
Yeni çevre yolu bölge trafiğini rahatlatacak 30.06.2018
Denizli'de ulaşım sorununu tarihe gömecek yatırımları tek tek hizmete sokan Denizli Büyükşehir Belediyesi, İzmir Bulvarı'nda bir süre önce hizmete giren Sanayi Bağlantı Köprüsü ile 29 Ekim Bulvarı arasında bağlantıyı sağlayacak yeni çevre yolu çalışmalarını sürdürüyor. 30 metre genişliğinde, 4 şeritli ve 41 metelik bir de köprünün yapılacağı yeni çevre yolu Örnek Caddesi, Ahi Sinan Caddesi ve Merkezefendi Caddesi'nin trafiğini daha akıcı hale getirecek.
Denizlililerden kavşak düzenlemesine tam not 27.06.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kentin kanayan yarası haline gelen, Dumlupınar ve Lise caddelerinin kesişimindeki trafik sorununu çözmesi vatandaşlardan tam not aldı. Bölgedeki trafik çilesinin sona erdiğini belirterek korna sesinden ve trafik çilesinden kurtulduklarını ifade eden vatandaşlar düzenleme için Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti.
Bursa Caddesi trafiğe açıldı 04.06.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce alt yapısını tamamladığı Bursa Caddesi’ni asfaltlayarak trafiğe açtı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bursa Caddesi’nin yenilenen üst yapısıyla Denizli'ye çok yakışacağını söyledi.
Yılların trafik çilesi Büyükşehir ile sona erdi 19.05.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin kanayan yarası haline gelen Dumlupınar ve Lise caddelerinin kesişimindeki trafik sorununu kavşak düzenlemesiyle çözdü. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, trafiğin en sorunlu noktalarından birinde gerçekleştirilen çalışmayla kronikleşmiş bir sorunu daha çözdüklerini söyledi.
Çamlık Bulvarı trafiğe açıldı 18.05.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce alt yapısını tamamladığı Çamlık Bulvarı'nı asfaltlayarak trafiğe açtı.
BÜYÜKŞEHİR'DEN YÜZ YILIN ULAŞIM PROJESİ 16.05.2018
Denizli'de hayata geçirdiği ulaşım projeleri ile kent trafiğini büyük ölçüde rahatlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi, geleceğe damga vuracak yeni çevre yolu projesini açıkladı. İzmir Karayolu'nu Antalya Karayolu'na bağlayacak yaklaşık 25 kilometrelik projede, yeni bir askeri yol ile Çamlık Mevkii'nde ağaçların zarar görmemesi için yapılacak 1 km'lik tünel bulunuyor. Yaptıkları projelerle kent trafiğini rahatlattıklarını ancak şehri geleceğe hazırlamak için yeni çevre yolu yapılması gerektiğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Denizlimizin geleceğini planlıyoruz" dedi.
Üst yapıda sona doğru 23.04.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlamasının ardından başladığı üst yapı hamlesinde sona yaklaştı. Bu kapsamda şehrin işlek caddelerinden biri olan Şehit Jandarma Çavuş Eyüp Kepenek Caddesi ile 1925 Sokak'ın asfaltlama çalışmaları tamamlanarak trafiğe açıldı.
"Denizlimiz her şeyin en güzelini hak ediyor" 23.03.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlamasının ardından başladığı üst yapı hamlesini birer birer tamamlıyor. Bu kapsamda şehrin en işlek caddelerinden biri olan Kazım Kaynak Caddesi ve Cumhuriyet Mahallesi 1271 Sokak’ta asfaltlama çalışmaları tamamlandı. Üst yapı çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Denizlimiz her şeyin en güzelini hak ediyor" dedi.
Büyükşehir'den ulaşımda dev bir yatırım daha 25.02.2018
Yeni Cadde ile trafik daha akıcı hale gelecek... Denizli'de ulaşım sorununu tarihe gömecek yatırımları tek tek hizmete sokan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bir süre önce çalışmalarına başladığı "Yeni Cadde" projesiyle İzmir Bulvarı ile 29 Ekim Bulvarı arasında bağlantıyı sağlayarak, Örnek Caddesi, Ahi Sinan Caddesi ve Merkezefendi Caddesi trafiğinin daha da akıcı olmasını sağlayacak.
Çamlık Bulvarı muhteşem olacak 25.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Çamlık Bulvarı’nda tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı projesine başladı. Yol, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleriyle Çamlık Bulvarı'nın bambaşka bir güzelliğe kavuşacağını kaydeden Başkan Osman Zolan, "Çamlık Bulvarı muhteşem olacak" dedi.
Büyükşehir'den örnek bir bulvar daha 23.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezindeki 10 mahallede tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından başladığı üst yapı çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda bir süre önce çalışmaları başlayan 29 Ekim Bulvarı, üst yapısı tamamlandığında örnek bir bulvar olacak.
Başkan Osman Zolan: “Denizli güzelleşmeye devam edecek” 19.01.2018
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kent merkezindeki 10 mahallede tamamlanan dev alt yapı çalışmalarının ardından, başladıkları üst yapı çalışmalarının da birer birer bittiğini açıkladı. Başkan Zolan, “Bizlere her koşulda inanıp, güvenen hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Denizli güzelleşmeye devam edecek” dedi.
Denizli modern asfalt şantiyesine kavuştu 27.12.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aktepe Mahallesi’nden Bozburun Mahallesi’ne taşınarak, modern bir tesisle hizmet verecek yeni asfalt şantiyesinin tamamlandığını müjdeledi. Kısa süre sonra yeni yerine taşınacak tesis modern ve çevreci özelikleri ile örnek olacak.
Büyükşehir ile ilçeler daha konforlu yollara kavuşuyor 10.09.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin ilçelerde de sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kaldırımı, bisiklet yolu ve sıcak asfaltı ile konforlu bir yola kavuşacak Çivril ilçesindeki Uşak Caddesi'nde incelemede bulundu.
Ulus Bulvarı tamamlanıyor 31.08.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kurban Bayramı'na kadar çift yönlü trafiğe açılması planlanan Ulus Bulvarı'nda incelemede bulundu.
Ulus'ta yeni düzenleme 28.07.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin üst yapı çalışmalarına başladığı Ulus Caddesi'nde refüj ile kaldırımlarda trafik akışını engelleyen, çalışmalar esnasında kuruyan, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit eden ağaçlar, sökme ve dikme makinesi kullanılarak zarar verilmeden yeni yerlerine taşındı.
ÜST YAPI ATAĞI DEVAM EDİYOR 29.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı atağının başlatıldığı Ulus Caddesi'nde incelemede bulundu. Alt ve üst yapısıyla örnek bir cadde haline getirilecek Ulus'taki çalışmaların kısa süre içinde bitirileceğini ifade eden Başkan Osman Zolan, "Denizlimizin güzelliklerine güzellikler katmaya devam edeceğiz" dedi.
Üst yapı atağı ilçelerde de devam ediyor 23.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin Ulus Caddesi’nden başlattığı üst yapı çalışmaları ilçelerde de devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sarayköy’ün Tosunlar Mahallesi’nde yapılan üst yapı çalışmalarını inceledi.
DEV ÜST YAPI HAMLESİ BAŞLADI 12.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından, üst yapı için çalışmalar başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilk kazmanın vurulduğu Ulus Caddesi’nde çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Zolan, “Üst yapı çalışmalarımız tamamlandığında eskiye dair hiçbir şey kalmayacak” dedi.
ÜST YAPIDA DEV HAMLE BAŞLIYOR 10.06.2017
Denizli Büyükşehir Belediyesinin kent merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda beklenen dev hamle başlıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarına 12 Haziran Pazartesi günü Ulus Caddesi ile başlayacaklarını müjdeledi.
İlçeler sıcak asfalta kavuşuyor 24.02.2017
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında ilçelere yapılması planlanan sıcak asfalt çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğü Ada Mahallesi’nde vatandaşlarla bir aya gelen Başkan Zolan, “Verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Toza ve çamura veda 22.12.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Proje kapsamında açıkladığı, tüm ilçelere beton kilit parke taşı döşeme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Geçen yıl 17 ilçede 600 bin metrekare beton kilit parke taşı çalışması gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl rakamı 2,5 milyon metrekareye çıkartırken, iki yılda toplam 3,1 milyon metrekarelik bir alana kilit parke taşı döşenecek.
Büyükşehir Beyağaç’ın 44 yıllık hayalini gerçekleştirdi 10.11.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi Beyağaç ilçesinin 44 yıllık hayali olan Beyağaç-Muğla yolunu tamamladı. Beyağaç’ın Muğla’ya 130 kilometre olan mesafesi 68 kilometreye düşerken, projenin tamamlanması dolayısıyla Beyağaç Kaymakamı Muhammed Serkan Şahin, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, meclis üyeleri ve muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Akhan virajı artık daha güvenli 25.10.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 121 Dev Proje kapsamında başladığı Akhan virajı düzenleme çalışmaları tamamlandı. Akhan virajının düzenlenmesiyle bölge trafiğinin daha güvenli hale geldiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Maddi hasarlar bir şekilde karşılanır ancak can kaybının telafisi yok” dedi.
Büyükşehir’den 800 km yola asfalt 06.10.2016
Denizli genelinde yol yapımı ve ulaşımla ilgili seferberlik başlatan Denizli Büyükşehir Belediyesi asfaltlama çalışmasında da büyük bir mesafe aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın açıkladığı 121 Dev Proje kapsamında bu yıl yapılacak 800 km’lik asfaltlama çalışmasında sona yaklaşıldı.
Yeşilyuva ve Söğüt’ün hayali gerçekleşiyor 22.08.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Acıpayam ve Çardak ilçelerini birbirine bağlayacak Yeşilyuva-Söğüt yolunda çalışmalara başladı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Yolumuz tamamlandığında Acıpayam Yeşilyuva’dan, Çardak Havalimanı’na ve Ankara’ya gidiş bağlantısını sağlamış olacağız” dedi.
Ankara Yolu projelerinde sona doğru 15.08.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 121 Dev Projesi kapsamında yapımı devam eden Ankara Yolu Köprülü Kavşağı ve Akhan Kervansarayı yanındaki virajlı yol düzenleme çalışmalarında sona gelindi. Projelerin her aşamasını yakından takip eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, her iki projenin kısa süre içerisinde bitirileceğini açıkladı.
121 Dev Proje doludizgin ilerliyor 30.05.2016
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 2016-2017 Eylem Planı kapsamında açıkladığı 121 Dev Proje birer birer hayata geçmeye başladı. Bu kapsamda Çevre Yolu-Bozburun Köprülü Kavşağı’nda incelemede bulunan Başkan Osman Zolan, Çevre Yolu-Bozburun Köprülü Kavşağı ve devamındaki yolda yaptıkları çalışma ile Denizli’nin yeni bir çevre yoluna kavuşacağını müjdeledi.
Çivril Üniversite Yolu sıcak asfalta kavuşuyor 29.01.2016
Denizli Büyükşehir Belediyesi ilçe yatırımlarına devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarını Çivril'de sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, son olarak Çivril Üniversite Yolu'nu sıcak asfaltla buluşturuyor.
Beyaz cennete yakıştı 14.01.2016
Dünyanın dört bir tarafından turist ağırlayan Pamukkale'nin yolunu palmiyeler ile donatıp, uzaktan izlenim ve tasarruflu sulama sistemi ile modern bir hale getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin milyonlarca turistin kullandığı güzergahta başladığı düzenleme büyük beğeni topladı.
Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuştu 09.12.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın bir süre önce yapımını başlattığı Tavas Bağlar Yolu'ndaki sıcak asfalt çalışmaları tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.
Kale Meydanı yenileniyor 06.11.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kale ilçesindeki Kale Çarşı Meydanı'nda yapılan üstyapı çalışmalarını inceledi. Başkan Zolan, "Büyükşehir sonrası Kale Belediyemiz ile birlikte burada hizmet destanını yazmaya başladık" dedi.
Tavas Bağlar Yolu sıcak asfalta kavuşuyor 21.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavaslıların uzun süreden beri beklediği Bağlar Yolu'nda sıcak asfalt çalışmalarının startını verdi. Başkan Zolan, "Bağlar, Tavasımızın nefesi ve en güzel yeri olmaya devam edecek" dedi.
Büyükşehir'den 900 kilometre yola asfalt 12.10.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına her geçen gün yenilerini ekliyor. Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik soğuk asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl gerçekleştireceği çalışmalarla birlikte kent genelinde yaklaşık 900 kilometre yola asfalt dökecek.
Büyükşehir'in asfalt atağı sürüyor 14.08.2015
Denizli'nin birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril İlçesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği asfalt çalışmalarını inceledi. Çivril'de vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Zolan, "Denizlimizde yeni sezonda toplam 500 kilometreye yakın yolun asfaltlama çalışmasını yapmış olacağız" dedi.
Kavşak düzenleme çalışmaları sürüyor 29.07.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin şehir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde başlattığı kavşak düzenleme ve yenileme çalışmaları Albayrak Meydanı ile Vatan Caddesi ve Şehit Er Salih Bitiktaş Caddesi kesişimindeki kavşakta sürüyor. Güvenlik ve yüksek kapasiteli kullanım sağlanması amacıyla başlatılan çalışmalar kısa sürede tamamlanacak.
İzmir Bulvarı'na neşter 21.07.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde başlattığı kavşak düzenleme ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri İzmir Bulvarı'ndaki Akçeşme ve Gümüşler Kavşağı'nda başlattığı düzenleme ile trafiğin daha da rahatlamasını sağlayacak.
Çivril'de sıcak asfalt sevinci 05.06.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril ilçesini ziyaret etti. Denizli Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Kıralan Mahallesi'nde yaptığı sıcak asfalt çalışmalarının startını veren Başkan Zolan, vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ve tezahüratlarla karşılandı.
Büyükşehir yatırımları hız kesmiyor 25.05.2015
"Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Güney'in Eziler ve Buldan'ın Yenicekent Mahallesi'nde Büyükşehir yatırımlarını inceledi.
Büyükşehir çalışıyor, Denizli kazanıyor 11.05.2015
Geçen yıl ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 320 kilometrelik ikinci kat asfalt çalışması ile büyük takdir toplayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilçelerde ve kent merkezinde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi'nin Şirinköy Caddesi'ndeki asfalt çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli genelinde yolla ilgili tüm sıkıntıları ortadan kaldıracaklarını söyledi.
Çivril'e yatırım yağıyor 09.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril İlçesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği yatırımları inceledi. Çivril'de sıcak asfalt çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 562 bin metrekarelik kilit parke taşı hibe programı kapsamında Irgıllı ve Işıklı'ya da kilit parke taşı hibe etti. Başkan Zolan, Çivril'in 7-8 mahallesine hitap edecek içerisinde kiraz alım merkezinin de bulunduğu bir pazaryeri ve halı saha müjdesi de verdi.
Başkan Zolan'dan Üçgen Kavşağı müjdesi 06.05.2015
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli'de şehirlerarası karayollarının kesişme noktası olan Üçgen Kavşağı'nda yapılması planlanan düzenlemeye bu yıl başlayacaklarını müjdeledi. Otoparkla ilgili yapım çalışmalarına başlayacaklarına da dikkati çeken Başkan Zolan, kentteki park sorununu ortadan kaldıracaklarını ifade etti.
Büyükşehir ilçe yatırımlarında hız kesmiyor 02.05.2015
Geçen yıl ilçelere yönelik 320 kilometrelik ikinci kat asfalt yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi bu yıl da ilçelerde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. "Denizli'de ne varsa ilçelerde de aynısı olacak" sloganıyla yola çıkan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Tavas'ın Nikfer ve Kızılca Mahallesi'nde Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışmasını inceledi. Sıcak asfalt çalışmalarının tüm ilçelerde süreceğini kaydeden Başkan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelere yönelik gerçekleştirdiği 562 bin metrekarelik kilit parke taşı hibe programı kapsamında ise Çağırgan ve Karahisar'daki kilit parke taşı teslimine katıldı.
Büyükşehir'den ilçelere 562 bin metrekare parke taşı 20.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin ihtiyacı olan beton parke taşı için hibe programı başlattı. Denizli Büyükşehir Belediyesi, merkez dışındaki 17 ilçeye 562 bin metrekare beton parke taşı hibe ediyor.
Büyükşehir'den Suçatı yoluna neşter 18.02.2015
Acıpayam İlçesi ile Suçatı Mahallesi arasındaki yolda meydana gelen heyelan nedeniyle tek şeride düşen yol, Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından onarıldı.
Büyükşehir'den trafiği rahatlatacak yeni kavşak düzenlemeleri 11.12.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalarda bulunan kavşaklarda yeni düzenleme yapıyor. Hastane Kavşağı ve Esma Hatun Kavşağı'nda yapılacak yeni düzenleme ile bölgedeki trafiğin daha da rahatlatılması hedefleniyor.
Tiyatro Kavşağı'nda trafik rahatlayacak 04.11.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehir içi trafiğinin yoğun olduğu noktalardan biri olan Tiyatro Kavşağı’nda düzenleme çalışması başlattı. Kısa süre sonra tamamlanacak projenin ardından Tiyatro Kavşağı'nda hem trafiği rahatlatan hem yakıt tüketimi sonucu oluşan hava kirliliğini azaltacak proje hayata geçecek.
Tekstilciler Sitesi, yol çilesinden kurtuldu 01.10.2014
Tavas İlçesi Kızılcabölük Mahallesi'ndeki Tekstilciler Sanayi Sitesi esnafı uzun süredir bekledikleri asfalt yola kavuştu. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın asfalt sözünü tuttuğunu ifade eden esnaf, sanayi sitesine bir de teşekkür pankartı astı.
Büyükşehirden yol seferberliği 17.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın ilçe gezileri sırasında tespit edilen toplam 320 kilometrelik yolun yaklaşık 150 kilometresi asfaltlandı. Merkezefendi ve Pamukkale ilçeleri dahil 19 ilçedeki 100 mahallede, 2 milyon 364 bin metrekarelik yol Kurban Bayramı'na kadar asfaltlanacak.
7 bin metrekarelik kavşak düzenlemesi tamamlandı 11.09.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Karşıyaka, Dokuzkavaklar ve Aktepe Mahalleleri'nin kesiştiği noktada gerçekleştirdiği 7 bin metrekarelik kavşak düzenlemesi tamamlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Bölgedeki vatandaşlarımız çalışmalardan dolayı sıkıntı çektiler. Ama vatandaşımız biliyor ki; yapılan bu çalışmalar 100 yıla hitap edecek ve bölgeye prestij katacak" dedi.
Kefe Yaylası yolu yenilendi 12.08.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli yayla turizmi alanlarından biri olarak gösterilen Kefe Yaylası yolunu yeniledi.
Göz Piknik Yolu bayrama yetişecek 17.07.2014
30 Mart yerel seçimlerinden yaklaşık 1 yıl önce ilçe gezilerine başlayarak kentin tüm ihtiyaçlarını tek tek belirleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, verdiği sözleri tutmanın gururunu yaşıyor. İlçe gezileri sırasında Çardaklıların Başkan Zolan'dan talep ettiği "Göz Piknik Yolu" tamamlanma aşamasına gelirken, ilçe ziyaretlerinin önemi bir kez daha ortaya kondu.
Hallaçlar, Başkarcı Yolu Tamam 28.05.2014
Denizli Büyükşehir Belediyesi, yolları daha modern, konforlu ve güvenli hale getirmek için kentin farklı bölgelerinde sürdürdüğü çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Hallaçlar, Başkarcı Yolu’nda başlatılan sıcak asfalt çalışmasının tamamlandığını ve yeni haliyle bölgeye prestij kazandırdığını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, " Bölge insanımızı tozdan çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Değişime hazır olun 21.12.2013
Denizli Belediyesi tarafından Denizli'nin önemli ulaşım arterlerinden biri olan Antalya- Muğla Yolu'nda başlatılan düzenleme çalışmalarının yüzde 85'i tamamlandı. Aralıksız devam eden çalışmalar ile Bağbaşı Yolu'nun büyük bir bölümü çift yönde trafiğe açıldı. Yolun küçük bir kısmında çalışmalarına halen devam eden Denizli Belediyesi 10 güne kadar buradaki asfalt işini de bitirecek ve 7 kilometrelik yolun tamamının çift yönde kullanımını sağlayacak.
Üst Yapı Tüm Hızıyla Devam Ediyor 27.02.2013
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Üst Yapıda Durmak Yok 08.01.2013
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lozan Caddesi’nde yollar ve kaldırımlar, vatandaşların hizmetine sunulacak şekle geldi.
Başkan Zolan: Denizli’nin her noktası değişimi yaşayacak 23.10.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan Mimar Sinan Caddesi ve Alpaslan Caddesi’nde asfaltlama çalışmasını yerinde inceledi. Başkan Zolan, “ Kent merkezinde yaşadığımız inanılmaz değişimi Denizli’nin geneline yaymaya devam ediyoruz” dedi.
Yenişehir’in Asfalt Cadde ve Sokakları Elden Geçiyor 25.09.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan: ‘Yenişehir’mizin zamanla eskimiş, yıpranmış ve bozulmuş yollarını baştan aşağıya yeniliyoruz
Gazi Bulvarı'nda Yollar, Işıl Işıl 11.08.2012
Denizli Belediyesi, şehrin kalbi niteliğindeki Gazi Bulvarı’nı, açık hava alış merkezi şekline dönüştürdü. Bulvarda son olarak yol kenarlarına ışıklı ledler takılarak aydınlatıldı.
Üçler Göveçlik Yolu Otoyol Gibi Oluyor 10.07.2012
Denizli Belediyesi, bir kısmı daha önce bitirilerek ulaşıma açılan Üçler-Göveçlik arasındaki yolun kalan bölümünü, otoyol kalitesinde inşa ediyor.
Üst Yapı Denizli'ye Çağ Atlatıyor 22.02.2012
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarını inceledi, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Gazi Bulvarı'nın Çehresi Değişiyor 01.02.2012
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Gazi Bulvarı ve Çınar Meydanı çevresi yollar ile kaldırım düzenlemeleri Mart ayı başı gibi bitirilip vatandaşların hizmetine sunulacak.
Lise Caddesi’nde yepyeni bir dönem başlıyor 28.10.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları nedeniyle bir süredir araç trafiğine kapalı olan Lise Caddesi’nde yepyeni bir dönem başlıyor. Üst yapı çalışmaları tamamlanan caddede tek yön uygulamasına geçiliyor.
Üst Yapıda Durmak Yok Yola Devam 13.10.2011
Denizli Belediyesi, kentin çehresini değiştiren üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmaların yoğunluk kazandığı Lise Caddesi ve çevresi yollar ve kaldırım düzenlemeleri Ekim sonu gibi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.
Yollar Dünya Standartlarının da Üzerinde 22.08.2011
Denizli Belediyesi, alt yapının ardından üst yapısını tamamladığı ana caddeleri, dünya standartlarının üzerinde olacak şekilde ulaşıma açmaya devam ediyor.
Üst yapıda durmak yok yola devam 08.08.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırım işleri tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Üst Yapıda Durmak Yok Yol Yapımına Devam 20.06.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Üst yapıda birçok cadde ve sokak, yol ve kaldırım çalışmasıyla tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde de aralıksız çalışmalar devam ediyor.
Denizli Yollarıyla da Dünya Kenti Oluyor 23.05.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmalarında sona gelindi. Biten cadde ve sokaklardaki üst yapı çalışmalarıyla Denizli ‘dünya kenti’ olma yolunda bir adım daha ilerledi.
Üst Yapının Yüzde 75'i Tamamlandı 25.04.2011
Denizli Belediyesi’nin sürdürdüğü üst yapı çalışmalarında yüzde 75 dolayında fiziki gerçekleşme sağlandı. Çalışmaların yürütüldüğü tüm cadde ve sokaklar, 20 Mayıs’a kadar yolları, kaldırımları ve yağmursuyu oluklarıyla bitirilecek.
Kayalık Caddesi Örnek Cadde Oluyor 07.04.2010
Denizli Belediyesi, yüz yılın Dev Alt Yapı çalışmalarının ardından tüm yol ve kaldırımlarda uygulayacağı üst yapı işlerine Kayalık Caddesi’nden başlattı. Cadde, Denizli’deki yollar ve kaldırımlarda üst yapı düzenlemesinin nasıl olacağını gösterir şekilde tanzim edilerek örnek cadde özelliğini taşıyacak.
Şirinköy Yolu Parke Taşıyla Genişletildi 25.09.2009
Denizli Belediyesi, daha önce kaldırım taşı bile bulunmayan Şirinköy yolunu, 2 gidiş 2 geliş ve yaya yolu da olacak şekilde 25 metre genişliğinde parke taşıyla döşedi.
2. Çevre Yolu ve Akbaş Barajına Başlandı 13.07.2009
Denizli Belediyesi, Akbaş İçme Suyu Barajı ve 2. Çevre Yolu Projesi’ni uygulamasını başlattı.
Denizli Belediyesi`nden Asfalt Rekoru 05.02.2009
Denizli Belediyesi, şehiriçi ve şehirlerarası yolların daha güvenli hale getirilmesi için son 5 yılda yaptığı çalışmalarla rekor kırdı. Geçen bu sürede, 895 kilometre yola denk gelecek 750 bin ton asfalt döküldü.
Bozburun Yolunun Yapımı Tamamlandı 07.11.2008
Bozburun Yolu, Bozburun Köyü’nden başlıyor ve Ahmet Nazif Zorlu Sanayi Sitesi önünden İzmir Yolu’na çıkıyor.
Antalya Yolu Tamamlandı 09.10.2008
Denizli Belediyesi, Denizli’yi Antalya ve Muğla’ya bağlayan şehirlerarası karayolunda sürdürdüğü 2 gidiş ve 2 geliş olacak şekildeki çalışmalarını, tamamladı. Şehirlerarası yol, otoyol gibi oldu.
1225 Sokağa Yaya ve Bisiklet Yolu Yapıldı 25.09.2008
Denizli Belediyesi, daha önce yaya kaldırımı bulunmayan ve park yapılması durumunda trafiğin kilitlendiği 1225 Sokak yolunu, yaya ve bisiklet yolu da olacak şekilde genişletti.
Üçler-Göveçlik Arası Yol, Otoyol Gibi Oluyor 19.09.2008
Denizli Belediyesi, daha önce 2 aracın zor geçtiği Üçler Beldesi ile Göveçlik Beldesi arasındaki yolu, 50 metre genişliği ve alt yapısıyla otoyol ayarında inşa ediyor.
Umutkent 3 Konutlarında Asfaltsız Yol Kalmadı 08.04.2008
Denizli Belediyesi, Umutkent 3 Sosyal Konutları’ndaki asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Böylece konut sakinleri, çamur ve tozda stabilize yolda yürümekten kurtuldu.
Denizli`nin Yolları Elden Geçiyor 30.05.2007
Denizli Belediyesi, şehir içi ve şehirlerarası yolları elden geçirerek AB standartlarına uygun hale getiriyor.
Devlet Hastane`sinin Çehresi Değişti 30.05.2007
Denizli Belediyesi, Denizli Devlet Hastanesi (DDH) ve çevresindeki yol ve kaldırımlarda düzenleme yaparak hastaneye yaya ve taşıt trafiğiyle ulaşımı daha kolay ve güvenli hale getirdi.
Şehir İçi Yollar 12.02.2007
Asfaltta 2006 yılı için konulan 110 kilometre hedefini ikiye katladık.
1. Çevre Yolu 12.02.2007
Askeri Saha Geçiş Yolu 12.02.2007
Denizli’nin 2 yakasına kısa sürede geçişi sağlayan askeri saha geçiş yolu tamamlanarak hizmete sunuldu.
Şehir İçi Trafik Uygulamaları 12.02.2007
1 Ocak 2007’den itibaren şehir içi trafik çalışmaları belediyemize verilmiştir. Bu tarihten itibaren motorlu ve yaya trafik ekiplerimiz devreye girmiştir.
Santral Garaj 12.02.2007
Santral Garaj 2009’da Vizyonu büyük, ama garajı küçük kentimize yakışır Santral Garaj Projesi ile ilgli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

+90 (258) 280 20 20     +90 (258) 280 29 99     denizli@denizli.bel.tr
denizlibuyuksehirbelediyebaskanligi@hs01.kep.tr